شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

۷ نشانه پیری روح

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۳, ۱۳۹۸ 345 views

۷ نشانه پیری روح

کسانی که روح پیر و فرسوده ای دارند که عاقلانه تر فکر می کنند ،آنها درک عمیقی از اطراف خود دارند حتی در دوران نوجوانی. این دسته از افراد به هنر و ادبیات همراه با صلح و آرامش بیشتر علاقه دارند.این گونه افراد علاقه دارند که تجربه کنند و هرچیزی را از نزدیک تماشا کنند.
در این مقاله ما ۷ مورد که نشان دهنده ی پیری روح در شما می باشد را معرفی میکنیم.

  1. شما چند دوست واقعی دارید و تعداد دوستانتان زیاد نیست:این گونه افراد دوست دارند که دوستان هم سن و سال خود را داشته باشند و به چیزهای مادی گرایانه همسالان خود اهمیت نمی دهند. اگر شما یک روح قدیمی داشته باشید با دوستتان ارتباط قوی تری برقرار می کنید و چیزی مانند یک دوست مادام العمر.
  2. شما در یادگیری دانش اشتیاق دارید:افرادی که روح قدیمی دارند همیشه در یادگیری مطالب جدید اشتیاق بیش از حد دارند.اینگونه افراد همیشه دوست دارند که به چالش کشیده شوند.
  3. شما به راحتی باهرچیزی تنظیم می شوید:اگر چیزی در زندگی روزمره شما تغییر کند در یک دقیقه می توانید با هر چیزی خو بگیرید و همیشه دوست دارید که تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنید.
  4. شما قادر به دیدن عمق هر موضوعی هستید:کسانی که روح قدیمی و عمیقی دارند به سرعت عصبی نمی شوند و خیلی کم ان ها عصبی می شوند. کسانی که روح قدیمی دارند بیشتر می توانند در پیدا کردن عمق هر موضوعی تمرکز کنند و هر موضوعی را می توانند از دید منطقی و عمیق تری ببینند.
  5. شما فقط قصد حرکت در مسیر خودتان را دارید:شما در گیر مسیر حرکت خودتان هستید و همیشه دوست دارید که به هدفتان برسید . کسانی که روح قدیمی دارند به داشتن زندگی بهتر علاقه دارند.
  6. شما به دادن مشاوره علاقه دارید:کسانی که روح قدیمی دارند همیشه دوست دارند تمام افراد را مشاوره کنند حتی در مورد چیزهای که حتی آن را خودشان هم تجربه نکرده اند.
  7. شما با استرس های غیر ضروری مبارزه نمی کنید:افرادی که روح قدیمی دارند همیشه سعی می کنند که زندگی زیبایی را داشته باشند.آنها به راستی عاشق می شوند.این افراد از هر دقیقه خود به بهترین نحو استفاده می کنند و هیچ زمانی را بدون برنامه هدر نمی دهند.
برچسب ها : ، ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دوازده =