شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

پنجمین شرکت تبلیغاتی برتر جهان

نوشته شده توسط در تاریخ تیر ۲۵, ۱۳۹۸ 488 views

پنجمین شرکت تبلیغاتی برتر جهان

پنجم: شرکت تبلیغاتی MullenLowe

گروه «مولن لاو» که تصویر یک «اختاپوس بوکسور!» را به عنوان نماد خودش برگزیده، خود را به عنوان «گونه‌ ای متفاوت از جانوران» معرفی می‌کند. همانند بیشتر شرکت‌های تبلیغاتی موجود در این رتبه بندی، گروه «مولن لاو» نیز یک سازمان عمومی است اما بیشتر شبیه یک آژانس تبلیغاتی مستقل فعالیت می‌کند. مثل بیشتر آژانس‌های تبلیغاتی بزرگ و مشهور، این آژانس سابقه همکاری با برند‌های بزرگی مانند متل (Mattel)، اسوس (Asos)، گوگل، جانسون اند جانسون (Johsnon & Johnson) را در کارنامه خود دارد.

رویکرد کاری

یکی از ویژگی های منحصربفرد آژانس تبلیغاتی مولن لاو،‌ مدل کسب و کار جالب آن است که چهار بخش مختلف دارد:
بخش مولن لاو (MullenLowe): شبکه‌ی ارتباطات بازاریابی یکپارچه‌ی این شرکت است که در بیش از ۶۵ بازار قابل دسترس است.
بخش اُپن مولن لاو (MullenLowe Open): این بخش در زمینه‌ی رفتار مصرف‌کنندگان خرده فروشی و تجارت الکترونیک، تخصص دارد.
بخش پروفرو (MullenLowe Profero): این بخش مانند بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی دیگر، یک آژانس دیجیتال مارکتنیگ با خدمات کامل است که طراحی استراتژی، طراحی تبلیغات و تحلیل‌های آماری را نیز در این حوزه انجام می‌دهد.
بخش مدیاهاب مولن لاو (MullenLowe Mediahub): بخشی خلاقانه با قابلیت فعالیت در سطح جهانی است که مسئولیت برنامه‌ریزی ارتباطات، جست‌و‌جوی جهانی و رسانه‌های عملکردمحور را به عهده دارد.
گروه MullenLowe هم، می‌تواند مثل خیلی‌های دیگر با ایده‌های معمولی کمپین‌های تبلیغاتی راه اندازی کند اما این کار را نمی‌کند. در عوض آن‌ها در تلاشند که هنجارشکنی کنند و چیزی منحصر به فرد ارائه کنند؛ آن‌ها این کار را عمدتاً با محوریت هایپرباندلینگ (hyperbundling) یا همان خدمات ترکیبی انجام می‌دهند. «مولن لاو» در چهار بخشی که دارد، سرویس‌هایی را با یکدیگر ترکیب می‌کند که نتیجه آن افزایش آگاهی برند و جلب توجه بالا است. این سرویس‌ها مبتنی بر استراتژی‌های تبلیغاتی مختلفی است: آگاهی برند،‌ بازاریابی دیجیتال،‌ مدیریت شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی اثربخش، تحلیل بازاریابی و عملکرد از جمله این خدمات است. به طور کلی، هدف آن‌ها گسترش کمپین‌های تبلیغاتی مشتریان نه در یک بعد خاص بلکه در تمامی ابعاد است.

جوایز

MullenLowe به علت عملکرد عالی در حوزه تبلیغات، دائما در حال کسب شهرت است و از این حیث فاصله‌ای چشمگیر با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه دارد. این آژانس تبلیغاتی بخاطر استفاده‌ی بهینه از رسانه‌های جدید، رسانه‌های نوظهور و رسانه‌های حسی، تا کنون جوایز زیادی دریافت کرده‌ است؛ و در زمینه‌ تحقیقات بازار و بررسی رفتار مصرف‌کننده هم عملکرد درخشانی دارد. هم‌چنین این برند جوایز متعدد CLIO و OMMA را برای «کمپین بهترین نمایش» و «کمپین بهترین بازاریابی ویروسی» (مربوط به کلیپ سخت‌ترین شغل جهان) و هم‌چنین بهترین استفاده از «یکپارچگی محتوا» دریافت‌کرده‌ است. لیست جوایز آژانس تبلیغاتی «مولن لاو» را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =