۶ شرکت تبلیغاتی برتر جهان

6 شرکت تبلیغاتی برتر جهان

بهترین: شرکت تبلیغاتی BBDO
دومین: شرکت تبلیغاتی DDB Worldwide
سوم: شرکت تبلیغاتی Droga 5
چهارم: شرکت تبلیغاتی Ogilvy & Mather
پنجم: شرکت تبلیغاتی MullenLowe
ششم: شرکت تبلیغاتی Wieden+Kennedy

بهترین: شرکت تبلیغاتی BBDO

«بی بی دی او» که در سال 1891 تاسیس شد اولین دفتر کوچک خود را در شهر نیویورک و با نام شرکت Batten افتتاح کرد. در سال‌های بعدی، زمانی که با شرکت بارتون (Barton)، دورستین (Durstine) و آزبورن (Osborn) ادغام شد، شرکت نسبتاً جدید بارتون، باتن، دورستین و آزبورن(Batten, Barton و Durstine و Osborn) یا همان «بی دی دی او»(BBDO) به صورت رسمی آغاز به کار کرد. «بی دی دی او» کار خود را از یک دفتر تک-اتاقی شروع کرد و هم‌اکنون یکی از برترین آژانس های تبلیغاتی است که از سال‌ها پیش، یعنی در حدود 130 سال پیش در این زمینه مشغول به کار بوده است. هم‌اکنون این شرکت در حدود 289 آژانس تبلیغاتی دارد که در کل جهان پراکنده شده است و بیش از 15000 نفر کارمند دارد که همین موضوع باعث شده تا به یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی سراسر جهان بدل شود.

عوامل زیر باعث موفقیت این برند شده اند:

جوایز

«بی دی دی او» تا کنون جوایز زیادی بدلیل عملکرد شایسته‌ی خود دریافت کرده است. این آژانس تبلیغاتی یکی از کارامدترین شبکه‌های تبلیغاتی در سراسر دنیاست که هم در فستیوال کن و هم در گزارش‌های سالانه‌ی کن به عنوان بهترین شرکت تبلیغاتی شناخته شد. در حالیکه بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی به خاطر جوایز اندکی که در طول سال‌های طولانی دریافت کرده‌اند به خود می‌بالند، «بی دی دی او» برای سالیان متمادی به عنوان یکی از برترین آژانس های تبلیغاتی، شهرت قابل توجهی بدست آورده است. آن‌ها از سال 2005 تا به امروز جوایز زیادی را دریافت کرده‌اند و کاملاً شناخته شده‌هستند.

گستره حوزه فعالیت

«بی دی دی او» با چندین سرویس تبلیغاتی اثربخش به کمک مشتریانش می‌رود. این شرکت هم در زمینه پیام‌های بازرگانی و هم در حوزه تبلیغات چاپی طیف وسیعی از خدماتی تبلیغاتی با کیفیت عالی ارائه می‌دهد. در سال‌های اخیر، این آژانس تبلیغاتی با طراحی یک فعالیت مشارکتی و با ایده حفظ انگیزه‌ی مشتریان، توانست یک کمپین تبلیغاتی موفق برای شرکت گیتوراد (Gatorade) اجرا کند. این کمپین تبلیغاتی که حامی مالی آن گیتوراد (Gatorade) بود توانست چند نوع استراتژی تبلیغاتی را همزمان بکار گیرد: افزایش انگیزه‌ی مشتریان برای تغییر، ایجاد یک مکانیزم اهدای پاداش برای وفادار نگهداشتن مشتریان و استفاده از تصاویر گرافیکی زیبا برای تبلیغ محصولات. آن‌ها روزمه‌ی تحسین برانگیزی از خدمات تبلیغاتی را گرد‌آوری کرده اند که می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

مکان‌ها

زمانی که صحبت از مکان به میان می‌آید، به دلیل حضور گسترده‌ی «بی دی دی او» در همه‌ی مکان‌ها و نقاط دنیا، می توان آنها را به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی دنیا در نظر گرفت. در حالیکه این شرکت تنها یک مکان آجری و سیمانی در ایالات متحده‌ی امریکا دارد ولی از قدرت نفوذ بالایی در آمریکای لاتین، خاور میانه، آفریقا، آسیا و نیوزیلند برخوردار است. آژانس تبلیغاتی «بی دی دی او» در سرتاسر جهان گسترده است و این نشان می‌دهد که استراتژی‌های تبلیغاتی آن‌ها موفق بوده است چون توانسته‌اند این تعداد بالای شعب را حفظ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 19 =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...