شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

۵ موضوع اجتباب کننده در قرار اول

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۲۳, ۱۳۹۸ 348 views

۵ موضوع اجتباب کننده در قرار اول

  • سیاست:من فکر می‌کنم این یکی تقریبا به هیچ گونه توضیحی نیاز ندارد. شاید بتوان در رابطه با این موضوع بعدا و در صورتی که رابطه‌تان ادامه پیدا کرد، صحبت کنید. بحث در مورد سیاست در اولین قرار ملاقات به شدت اشتباه است.
  • اعتقادات:این مورد هم فرق چندانی با سیاست ندارد. این موضوع می‌تواند منجر به بحث‌های داغ زیادی شود. اما فعلا با آن کاری نداشته باشید!
  • رابطه‌ی سابق‌تان:بله نیازی نیست که در اولین قرار ملاقات در مورد نامزد سابق‌تان چیزی بگویید. هیچ کس دوست ندارد که در اولین قرار ملاقات شکایت‌های طرف مقابل را در مورد نامزد قبلی‌اش بشنود و تازه این موضوع در اولین قرار ملاقات اطلاعات خاصی به شما نمی‌دهد!
  • پول:این موضوع هم می‌تواند کمی حساس باشد. هیچ‌کس دوست ندارد که دیگران فکر کنند در مورد میزان درآمدش خودنمایی می‌کند و در عین حال این موضوع که شما چه‌طور از مادرتان ۵۰ دلار برای اولین قرارا ملاقات قرض کرده‌اید، هم اصلا جذاب نیست.
  • فهرست کارهایی که باید انجام بدهید:شما برای اولین بار به ملاقات طرف مقابل‌تان رفته‌اید. فردی که در کنار میز و روبروی شما نشسته است دوست ندارد از شما بشنود که به دنبال پسر یا دختری هستید که دکتر یا وکیل است، گربه‌ها را دوست دارد، هر آخر هفته والدین خود را ملاقات می‌کند و علاقمند به باغبانی است. هیچکس نمی‌خواهد در اولین قرار مورد ارزیابی و بررسی طرف مقابل قرار بگیرد.

کلام پایانی

این هم از این! ۱۹ موضوع جالب برای بحث در اولین قرار ملاقات همراه با چند موضوع که باید از مطرح‌ کردن‌شان اجتناب کنید.حاضر شدن در اولین قرار ملاقات به اندازه‌ی کافی سخت است. هنگامی ‌که تصمیم دارید برای اولین بار به دیدار طرف مقابل‌تان بروید اطمینان حاصل کنید که رویکرد مناسبی نسبت به آن دارید. قرار است لذت ببرید، نه این‌که مدام تحت استرس باشید و به هر چیزی بیش از اندازه فکر کنید.اگر برای اولین قرار چند موضوع در ذهن‌تان داشته باشید، اعتماد به نفس بیش‌تری هم خواهید داشت. هنگامی ‌که اعتماد به نفس دارید، بسیار آرام‌تر خواهید بود و از این ملاقات بیش‌تر لدت خواهید برد.اگر قرار است به زودی فردی را برای اولین بار ملاقات کنید، نگاهی به این فهرست ۱۹ موردی داشته باشید و چند مورد را حفظ کنید و آن‌ها را در حین گفتگو مطرح کنید. بعدها از خودتان ممنون خواهید شد. حالا بروید خوش بگذرانید!

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =