شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

۵ رفتار متفاوت افراد باهاش با دیگران

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۳۰, ۱۳۹۸ 286 views

۵ رفتار متفاوت افراد باهاش با دیگران

افراد باهوش و ذکاوت در رفتارهای خود بیشتر دقت می کنند ، انها تمام سعی خود را برای ایجاد آرامش روانی و افزایش تمرکز در مسیر پیشرفت به کار می گیرند برای همین است که دید و نگاهشان به محیط اطراف و رفتارهای دیگران متفاوت است . اگر دوست دارید بدانید که یک فرد باهوش در زندگی اجتماعی خود و هنگام روبرو شدن با ناملایمات چگونه عکس العمل نشان داده و برخورد می کند این بخش از نمناک را دنبال کنید.
برای رسیدن به آرامش دورنی و فکری افراد باهوش اینطور رفتار کنید:

  • مصالحه کنید

چیزی را که می توانید تغییر دهید تغییر بدهید و اگر نتوانستید تغییر ایجاد کنید یاد بگیرید با آن زندگی کنید. در واقع ناراحتی درباره یک موضوع تکنیک خوبی برای حل مشکل نیست اما اگر بتوانیم خودمان را با آن وفق دهیم مشکلات کم میشود همه زندگی ها جنبه منفی و مثبت دارد فضای ذهن را برای فکرهای مثبت بگذارید انرژی خودرا برای کارهایی که نمی توانید انجام دهید صرف کنید.

  • گذشته را فراموش کنید

تمرکز روی آینده و حال خیلی بهتر است که نسبت به گذشته فکرکنیدوغصه بخورید افراد باید از گذشته پند بگیرند اما نباید در گذشته زندگی کنند آینده روشنایی آینده منوط بر امروز است آماده سازی امروز فردا او را از گزند های فرد حفظ نگه میدارد یادداشتی از زیبایی های امروزتان بردارید اگر در گذشته بمانید آینده و حال را از دست می دهید.

  • تمرکز روی چیزهای مهم تر داشته باشید

زندگی پرمشغله است بنابراین انرژی ذهنی و جسمی خود را صرف مسائل ناچیز نکنید بسیار آسان است که از فرصت ها به نحواحسن استفاده کنید و روی مسائل مهم بحث و گفت و گو کنید.

  • ارزش قائل شدن برای خودتان بسیار مهم است

این فعل خودخواهانه ای نیست اگرمراقب خود نباشید مراقب کس دیگری هم نمی توانید باشید ارزش قائل شدن برای خود یعنی صرف پول و انرژی و هزینه برای رشد و پیشرفت. طبیعی است اگر چیزی را نداشته باشید به دیگری هم نمی توانید دهید.

  • بازخوردها را کاوش کنید

بازخورد ها این اجازه را میدهدکه مهارت ها و اطلاعات جدیدی را یاد بگیرید اما واقعا شما را شفاف میکند و به پیشرفت و باز شدن ذهن کمک می کند بازخورد چیزی نیست که از دیگری یاد بگیرید تمرینی است که خودتان باید یاد بگیرید اینگونه افراد خوش بین انعطاف پذیر صادق شفاف خوشرو هستند.
هر چه بیشتر بتوانیم روی خودمان تاثیر بگذاریم دیگران بیشتر ما را دوست خواهند داشت همیشه افرادی هستند که از ما زیباتر پولدارتر قوی تر باهوش تر جوانتر باشند.

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =