شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

۱۱اشتباه زبان بدن در استخدام۲

نوشته شده توسط در تاریخ مرداد ۱۳, ۱۳۹۸ 390 views

۱۱اشتباه زبان بدن در استخدام۲

۴٫ بیش از حد خشک و ساکن

اگر در مصاحبه‌ی استخدامی بیش از اندازه خشک و سخت باشید، امکان دارد حس عجیبی به شخص مصاحبه‌کننده انتقال دهید. طبق جمله‌ای برگرفته از کتاب “‌علامت‌های هشدار‌” نوشته‌ی آنتونی دلورنزو و دان ریچی که در وب‌گاه تودی به آن اشاره شده بود، دروغ‌گوها معمولا تمایل دارند اضطراب و ناراحتی‌شان را با بیش از حد جدی و خشک بودن، پنهان کنند.همیشه سعی کنید آرام و خونسرد باشید، گویی در حال انجام یک گفت‌وگو ساده و معمولی هستید.

۵٫ اشاره با دست هنگام صحبت

به گفته‌ی دکتر لیلیان گرس در مصاحبه با بیزینس‌اینسایدر، این حرکت تدافعی هنگام صحبت می‌تواند شما را گستاخ جلوه دهد و هم‌چنین ممکن است باعث شود شخص مصاحبه‌کننده احساس کند سعی دارید وی را منحرف و از سوءظن جلوگیری کنید.

۶٫ پوشاندن بخش‌های آسیب‌پذیر بدن

آیا همیشه عادت دارید هنگام صحبت با دیگران دست‌های‌تان را به سمت گلو، گردن، یا سینه‌تان ببرید؟ در این صورت، این عادت را ترک کنید. دکتر لیلیان گرس در کتاب‌اش می‌نویسد، این عادت یک سازوکار دفاعی است که نشان می‌دهد شما احساس می‌کنید آسیب‌پذیر هستید. این کار هم‌چنین ممکن است این‌گونه نشان دهد شما می‌خواهید چیزی را در مصاحبه‌ی استخدامی‌تان پنهان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =