شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

کارمند بد

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۱۲, ۱۳۹۸ 1,020 views

کارمند بد

همیشه توی همه سازمانها و شرکتها کارمند بد هست.اگه میخواین کارمندتون را اخراج کنین دوتا کار قبلش انجام بدین اول اینکه با واحد منابع انسانیتون مشورت کنین و دوم اینکه مشاوره حقوقی بگیرین.این دلی خوبی نیست که از رو عصبانیت کسی را اخراج کنین. ۱۰ نوع کارمند بد را بهتون معرفی میکنیم که همین امروز باید اخراجشون کنین.

  1. کارمندایی که سیاستای شرکتو نادیده میگیرن.
  2. کارمندای غیر قابل اطمینان: منظور کارمندی که زمانهای تعیین شده مدیر را نادیده میگیره و اعتماد مدیر را از خودش کم میکنه.
  3. کارمندی که اغتشاش درست میکنه.
  4. کارمندی که به شدت بی کفایت: این برمیگرده به کاری که کارمندتون انجام میده.
  5. کارمندی که مدام و غیر ضروری سرکار نیسش.
  6. کارمندی که ستیزه جو: منظور کارمندی که بدون دلیل همیشه میخواد پیروز میدان باشه.
  7. کارمندی که کله شق باشه:فکر میکنن بیشتر رئیسشون میفهمن و مدام حالت تدافعی دارن.
  8. کارمندی که همیشه ناله میکنه.
  9. کارمندی که شایعه پراکنی میکنه.
  10. کارمندی که مسئولیت اشتباهاتش را نمیپذیره.
برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =