شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

چگونگی قیمت گذاری

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۷, ۱۳۹۷ 631 views

چگونگی قیمت گذاری
از سود خود مراقبت کنید و با این روش عمل کنید.
همه فروشندگان به تجربه می دانند که فروش کالا به قیمت مناسب و در زمان مناسب همان چیزی است که باعث می شود یک کسب و کار پر منفعت باشد. هر چند استراتژی قیمت گذاری ممکن است از یک مدل کسب و کار به مدل دیگر متفاوت باشد اما انتخاب شیوه مناسب برای قیمت گذاری اصلی است که باید برای مورد توجه همه صاحبان کسب و کار ها قرار گیرد. قیمت گذاری صحیح آن است که نه تنها باعث افزایش رضایتمندی مشتری شود بلکه باید با قانون هم مطابقت داشته باشد.
قیمت گذاری نادرست خیلی بیشتر از یک مشتری ناراضی به سیستم ضربه می زند. قیمت خیلی پایین منجر به سود ناچیز می شود که مسلما نمی توان در دراز مدت به این روش کار کرد. گران فروشی هم ممکن است به جریمه های سنگین یا مشکلات بزرگتری منجر شود.
کمیته تجارت فدرال ایالات متحده و کنفرانس ملی اوزان و اندازه ها اذعان کرده اند که می توان به راحتی سیستم قیمت گذاری را بهینه کرد، و در این فرایند می توان رضایت مشتریان، منفعت نهایی و هماهنگی با قانون را در بهترین شرایط ایجاد کرد. در اینجا توصیه های مرحله به مرحله آنها را در اختیار شما قرار می دهیم.
سعی کنید روالی برای قیمت گذاری تهیه کنید و از آنها برای خود مدارک و سوابقی تهیه کنید. باید مطمئن شوید قیمت های شما در تبلیغات یا در اینترنت با قیمت های فروشگاه مطابقت داشته باشد. به خاطر داشته باشید مشتری پایین ترین قیمت را در تبلیغات جستجو می کند.
– برنامه های آموزشی برای کارمندان خود در فروشگاه بر قرار کنید تا همه خود را برای قیمت گذاری دقیق متعهد کنند.
– برای فروشگاه خود یک نفر را مسئول امور قیمت گذاری نمایید.
– یکی از کارمندان خود را مسئول قیمت گذاری دقیق هر کالا قرار دهید. به خصوص اگر کالا را برای مشتریان خود ارسال می نمایید قبل از ارسال جنس افرادی که کالا را می فرستند باید با مسئول قیمت گذاری از صحت آن اطمینان حاصل کنند.
– هر روز می توانید قیمت ۵۰ قلم از کالا های خود را با قیمتی که در کامپیوتر فروشگاه وجود دارد چک کنید تا مطمئن شوید قیمت ها با هم مطابقت دارند.
– مطمئن شوید قیمت ها در هر گوشه از فروشگاه شما چندین بار در سال مورد بازبینی قرار می گیرند. این تنها راهی است که به کمک آن متوجه می شوید کدام قیمت ها غیر واقعی هستند.
– باید لیست موجودی کالا مرتب مورد بازبینی قرار گیرد و در همین حین قیمت گذاری ها هم مورد توجه قرار گیرد. اگر فروشگاه بزرگی دارید برای اینکار به یک تیم نیاز دارید.
– برای سرعت بخشیدن به بررسی قیمت ها بهتر است از یک اسکنر دستی استفاده کنید.
– در همان حال که قیمت ها را چک می کنید باید قیمت ها را در صورت
لزوم اصلاح کنید می توانید از یک پرینتر قابل حمل که برای شمابرچسب قیمت ها را چاپ می کند استفاده کنید.
– هر گاه مشتری شما را از قیمت غیر واقعی یک کالا مطلع کرد به او پاداش بدهید. این کار باعث دلگرمی و وفاداری بیشتر مشتری خواهد شد.
– با در ارتباط بودن با صنف مربوطه و اتاق بازرگانی منطقه یا شهر خود اطلاعات با ارزشی برای قیمت گذاری مناسب کالای خود بدست خواهید آورد.
صنف خود و همچنین بنکدارانی را که با آنها در ارتباط هستید ترغیب کنید تا برای یک برنامه تعیین قیمت منظم با شما همکاری کنند. یا به سادگی می توانید با آنها در ارتباط باشید و از آخرین قیمت ها اطلاع پیدا کنید.

برچسب ها : ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 8 =