شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

چگونه یک سوپراستار بازاریابی شبکه ای بشویم?

نوشته شده توسط در تاریخ اردیبهشت ۷, ۱۳۹۶ 1,216 views

 

چگونه یک سوپراستار بازاریابی شبکه ای بشویم?

دفتر برنامه ریزی خود را هر روز بررسی کنید و مطئمن شوید که حداقل تا دو هفته ی آینده، پر از رزرو است .

همیشه برای قرارهای به تعویق افتاده، نقشه پشتیبان ( B Plan ) داشته باشید . باید فضاهای خالی را پر کنید مگر اینکه بخواهید دست از رویاهای خود بکشید .

اگر نقشه پشتیبان شما با شکست مواجه شد و صفحات خالی دفتر برنامه ریزیتان زیاد شده اند، وقت گذاشته و بیشتر تماس بگیرید یا هرچه زودتر یک قرار ملاقات بگذارید .

با کمی ابتکار، همیشه کسی را خواهید داشت که با او حرف بزنید – فروشنده ی فروشگاه پوشاک مورد علاقه شما، پیشخدمت رستوران محلی، دلال املاک یا افرادی که کنار شما در باشگاه ورزش کنند.

می خواهید بدانید که چطور یک گفتگوی سرد را شروع کنید؟ کاری کنید که مردم درباره ی خودشان حرف بزنند و مطمئن باشید که بالاخره درباره ی زندگی شما خواهند پرسید (اگر نپرسیدند احتمالاً اصلاً همکار یا مشتری خوبی نیستند ).

بپذیرید که بعضی قرارها راحت جور می شوند و بعضی دیگر تلاش بیشتری می طلبند .

اگر طرز تفکر خوش بینانه خود را حفظ کنید، فرصتهایی از راه می رسند. کمرو نباشید. لزوماً نمی خواهید قرارداد ببندید یا چیزی بفروشید؛ بلکه فرصتی می خواهید تا محصولاتتان را نشان دهید یا درباره ی کارتان حرف بزنید.

بهترین موقع برای قرار گذاشتن، وقتی است که پشت میز و رو در روی افراد نشسته اید .

هر روز به فهرست اسامی خود اضافه کنید تا همیشه جمعی را داشته باشید که با آنها تماس بگیرید.

وقتی متعهد شده و هر روز، فهرست اسامی خود را افزایش دهید، تعجب خواهید کرد که چقدر زیاد قرار گذاشته و با مردم صحبت می کنید .

قرار گذاشتن با افرادی که شما را می شناسند، دوست دارند و به شما احترام می گذارند راحتتر است. به همین دلیل است که همیشه باید به مشتریان خود خدمات بدهید و در دسترس افرادی که می بینید باشید .

خجالت نکشید و از مردم بخواهید شما را به دیگران ارجاع دهند و به کسانی که این کار را می کنند هدیه بدهید . محصول رایگان یا تخفیف، نوعی «تشکرِ» ارزان قیمت است که باید در مقابل معرفی شدنتان به افراد جدید، به معرّف بدهید .

هرکسی که می بینید، با افراد بسیاری مرتبط است. به همین دلیل حرفه ی ما را بازاریابی شبکه ای یا ارتباطی می نامند .

کتاب چگونه یک سوپراستار بازاریابی شبکه ای بشویم

نویسنده : مری کریستنسن
مترجم : نیما عربشاهی

برچسب ها : ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهار =