چهارمین شرکت تبلیغاتی برتر جهان

چهارمین شرکت تبلیغاتی برتر جهان

چهارم: شرکت تبلیغاتی Ogilvy & Mather

آژانس تبلیغاتی «اُگیلوی و ماثر» جهش بزرگی داشته و توانسته از یک شرکت تبلیغاتی یکی دو نفره به یکی از 6 شرکت بزرگ تبلیغاتی دنیا تبدیل شود. گسترش چشمگیر این شرکت تنها با چند آژانس بزرگ جهانی قابل مقایسه است و آنها توانسته‌اند از زمان آغاز به فعالیتشان در سال 1948 توسط موسسشان یعنی «دیوید اگیلوی» همچنان به گسترش خود ادامه دهند. «اُگیلوی و ماثر» هم‌اکنون نمایندگی های زیادی در سرتاسر دنیا و در حدود 150 شهر دارد که این نمایندگی‌ها طیف گسترده‌ای از سرویس‌های تبلیغاتی را ارائه می‌‌دهند.

عوامل کلیدی که موجب شده تا این شرکت به یکی از بهترین شرکت‌های تبلیغاتی دنیا تبدیل شود:

دامنه وسیع فعالیت ها

عامل کلیدی در رشد و گسترش این شرکت، تمرکز بر روی تنها یک سرویس تبلیغاتی است: افزایش شناخت برند در ذهن مصرف‌کنندگان. با توجه به سرشت اصلی این شرکت،‌ «اُگیلوی و ماثر» به ارائه استراتژی‌ها و خدمات تبلیغاتی تمایل دارد که باعث ایجاد برندهای جدید شود. اگر بدنبال یک آژانس تبلیغاتی متفاوت در بازاریابی دیجیتال، تبلیغ محصول و یا برگزاری کمپین تبلیغاتی هستید، شرکت «اُگیلوی و ماثر» وسیع‌ترین حوزه فعالیت در صنعت تبلیغات را به خود اختصاص داده‌ است.

چند مورد از سرویس‌های تبلیغاتی آن‌ها عبارت است از:

تحلیل رفتار مصرف‌کننده:

با شناخت بهتر رفتار مصرف‌کنندگان، برندسازی بهتری می‌توان داشت. بدون اطلاع از علت رفتار او اینکه چه تغییراتی باید در رفتار خود ایجاد کنید، حتی اگر بهترین شرکت‌های تبلیغاتی دنیا در کنارتان باشد، نمی‌توانید تبلیغات موثری داشته باشید.

مشارکت مشتریان:

آنها روش‌های تبلیغاتی طراحی می‌کنند که مشتریان شما مدام درگیر تبلیغاتتان شوند.

بازاریابی دیجیتال:

امروزه آژانس‌های تبلیغاتی تاکید زیادی بر روی بازاریابی دیجیتال دارند، که دلیل آن گرایش بیشتر مصرف‌کنندگان به سمت رسانه‌های دیجیتال است. شرکت «اُگیلوی و ماثر» یکی از آژانس های برتر تبلیغاتی است که انواع سرویس‌های بازاریابی دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از خدمات مهمی که حتماً باید به آن توجه کنیم، سرویس‌های تبلیغاتی برای مدیریت بحران است. شرکت «اُگیلوی و ماثر» همان تیمی است که شما در زمان بحران به آن نیاز دارید تا به افزایش شهرت برند شما کمک کند. آن‌ها در زمینه‌ی جبران آسیب‌های وارد شده به برند تجربه‌ا‌ی دیرینه دارند. به این شرکت اختیار اعمال نفوذ بدهید تا از طریق تبلیغات موثر و کارامد به دفع هرگونه آسیب وارده به شهرت برند شما و یا رفع مشکلات و معضلات شما کمک کند.

مکان‌ها

شما فاصله‌ی چندانی از نمایندگی‌های شرکت«اُگیلوی و ماثر ندارید و شعب این شرکت تبلیغاتی را می‌توانید در تمامی قاره‌ها پیدا کنید. به طور مثال این آژانس تبلیغاتی در آمریکای شمالی به تنهایی 14 شعبه دارد وعمدتاً در شهرهای بزرگ هم فعالیت می‌کند (مانند چیپل هیل، سان فرانسیسکو، دترویت و نیویورک).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + پانزده =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...