شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

نکاتی برای والدینی که فرزندشان در سن بلوغ است

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۱۰, ۱۳۹۸ 700 views

نکاتی برای والدینی که فرزندشان در سن بلوغ است

آیا دنبال راهی برای خوب طی کردن این دوران بودید؟در اینجا چند نکته آمده است:

  1. مطالعه کنید: درباره نوجوانان کتاب بخوانید. به دوران نوجوانی خودتان برگردید. رفتار خودتون با آکنه و یا خجالتتون را در رشد زودهنگام یا دیرهنگامتون به یاد دارید؟قبول کنید که یه سری حالتا در بچه هاتون تغییر کنه و برای درگیری بیشتر آماده باشیدکه بچتون وارد بلوغ شده.پدر و مادری که بدونن چه اتفاقی افتاده بهتر اون اتفاق را قبول میکنن و هر چی بیشتر بدونید، بهتر است.
  2. دوستان فرزندو والدینشون را بشناسید: وقتی خانواده ها بیشتر باهم در ارتباط باشن میتونن مسیری طولانی و امن را برای بچه های هم سنشون ایجاد کنن و میتونن به همدیگه در پیگیری بچه ها کمک کنن و با این کار بچه ها حس تعقیب والدین پیدا نمیکنن.
  3. با بچه هاتون حرف بزنین: اینکه بعد قاعدگی یا خوابای خیس با بچتون صحبت کنید خیلی دیر.اینکه به سوالای بچه ها درباره تفاوت بین دختر و پسر و اینکه نوزاد از کجا میاد مهم است ولی اطلاعات اضافی ندید و فقط جواب سوالاشون را بدیدو اگه نمیدونید چ جوابی بهشون بدید از یه دوست یا پزشک کودک بپرسید و بهشون بگید.موقع معاینه فیزیکی سالانه وقت خوبی برای حرف زدن در این مورد با پزشک است و میتونه چیزی که چندسال دیگه براتون اتفاق می افته را زودتر بهتون بگه.امتحان زمان خوبی برای برخورد بچه ها و والدینشون.وقتی شما منتظر شنیدن حرفها در این زمینه هستین احتمال زیاد بچتون یا دچار بلوغ شده و یا دچار ترس از تغییراتی که پیدا کرده شده.
برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =