شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

«میانبرهای موفقیت» چطور کار می‌کنند

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۱۳, ۱۳۹۸ 431 views

«میانبرهای موفقیت» چطور کار می‌کنند

اینترنت پر است از آدم‌هایی که این ایده را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید راه‌تان به سمت موفقیت را به صورت خودکار در بیاورید. آن‌ها محصولات، برنامه‌ها، وبینارها، سمینارها و خدماتی ارائه می‌دهند که قول میانبرهایی به سمت موفقیت را می‌دهند.درست ماه پیش، یکی از خواننده‌ها بعد از آنکه بیش از ۱۰.۰۰۰ دلار بابت یک رویداد موفقیت مالی که توسط مشاوری شخصی و شناخته شده پیشنهاد شده بود از دست داده بود به من ایمیل زد. او توضیح داد که یک دفعه به لحاظ مالی خالی شده است و احساس حماقت به او دست داده است که باور کرده برای میلیونر شدن میانبر وجود دارد.

۲ مسئله وجود دارد که باید همیشه یادتان باشد، آن هم وقتی آدم‌ها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار یا به دست آوردن ثروت به شما میانبرهایی را پیشنهاد می‌دهند:

  1. آن‌ها به ندرت میانبر هستند
  2. آن‌ها هرگز به موفقیت منجر نمی‌شوند

واقعیت آن است که شما نمی‌توانید راه رسیدن به اوج را دور بزنید. موفقیت از سخت کوشی و هوشمندانه تلاش کردن به دست می‌آید. موفقیت وقتی سریع به دست می‌آید که مستقیم‌ترین و موثرترین مسیر را پیدا کنید که از آن بتوانید به آنچه می‌خواهید دست پیدا کنید. بهترین مسیر جایی بین این دو نقطه قرار دارد.

چیزی شبیه این به نظر می‌رسد: ابتدا، تصمیم می‌گیرید به چه چیزی می‌خواهید دست پیدا کنید. بعد، یک راهکار سر هم می‌کنید تا شما را از جایی که اکنون قرار دارید به جایی برساند که می‌خواهید. سپس استراتژی‌تان را عملی کنید. تلاش کنید. وقت لازم را صرف کنید و به پاداش‌های شیرین دست پیدا کنید.

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =