«میانبرهای موفقیت» چطور کار می‌کنند

«میانبرهای موفقیت» چطور کار می‌کنند

اینترنت پر است از آدم‌هایی که این ایده را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید راه‌تان به سمت موفقیت را به صورت خودکار در بیاورید. آن‌ها محصولات، برنامه‌ها، وبینارها، سمینارها و خدماتی ارائه می‌دهند که قول میانبرهایی به سمت موفقیت را می‌دهند.درست ماه پیش، یکی از خواننده‌ها بعد از آنکه بیش از ۱۰.۰۰۰ دلار بابت یک رویداد موفقیت مالی که توسط مشاوری شخصی و شناخته شده پیشنهاد شده بود از دست داده بود به من ایمیل زد. او توضیح داد که یک دفعه به لحاظ مالی خالی شده است و احساس حماقت به او دست داده است که باور کرده برای میلیونر شدن میانبر وجود دارد.

۲ مسئله وجود دارد که باید همیشه یادتان باشد، آن هم وقتی آدم‌ها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار یا به دست آوردن ثروت به شما میانبرهایی را پیشنهاد می‌دهند:

  1. آن‌ها به ندرت میانبر هستند
  2. آن‌ها هرگز به موفقیت منجر نمی‌شوند

واقعیت آن است که شما نمی‌توانید راه رسیدن به اوج را دور بزنید. موفقیت از سخت کوشی و هوشمندانه تلاش کردن به دست می‌آید. موفقیت وقتی سریع به دست می‌آید که مستقیم‌ترین و موثرترین مسیر را پیدا کنید که از آن بتوانید به آنچه می‌خواهید دست پیدا کنید. بهترین مسیر جایی بین این دو نقطه قرار دارد.

چیزی شبیه این به نظر می‌رسد: ابتدا، تصمیم می‌گیرید به چه چیزی می‌خواهید دست پیدا کنید. بعد، یک راهکار سر هم می‌کنید تا شما را از جایی که اکنون قرار دارید به جایی برساند که می‌خواهید. سپس استراتژی‌تان را عملی کنید. تلاش کنید. وقت لازم را صرف کنید و به پاداش‌های شیرین دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 5 =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...