شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

مکالمات فروش

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۷, ۱۳۹۷ 601 views

مکالمات فروش
مهمترین فرد در زندگی هر کسی خود آن فرد است و از این که مهم شمرده شود بسیار لذت می برد.همین میل به مهم بودن باعث می شود انسان ها گران ترین لباس ها ،عطر ها و اتومبیل ها را خریداری کنند. ما با استفاده از کلماتی که باعث تقویت این حس در مشتری شوند در مکالمات فروش خود،می توانیم بر مشتری تاثیر بگذاریم و در نهایت سود آوری خود را افزایش دهیم.
فرض کنید مشتری که مقابل شما نشسته یک پادشاه است و شما به حضور او رفته اید ،شما با او چگونه سخن می گویید؟ از چه واژه هایی استفاده می کنید؟ من نام این کلمات را کلمات شاهانه می گذارم. این کلمات را در مکالمات فروش روزمره خود با مشتری به کار ببرید و فروش خود را افزایش دهید.

۱) جناب …/سرکار خانم …
هنگامی که مشتری با شما تماس می گیرد ( و شما فامیل وی را از قبل می دانید ) از نام او به همراه واژه جناب استفاده کنید. با لبخند روی لب بگویید : سلام جناب عابدی …
۲) لطف کنید.
هرگز با مشتری به صورت آمرانه صحبت نکنید. حتی اگر از مشتری تقاضایی دارید ،واژه لطف کنید را به کار ببرید.
۳) دستور بدهید.
پادشاه هرگز کاری را خودش انجام نمی دهد ، او دستور می دهد.اگر خواهشی از مشتری دارید از او بخواهید دستور آن را صادر کند(حتی اگر می دانید در نهایت خود مشتری باید آن کار را انجام دهد). به عنوان مثال بگویید : دستور دهید مبلغ یک میلیون به حساب شرکت واریز شود.
۴) اجازه دارم…
از مشتری اجازه بگیرید.به عنوان مثال به او بگویید اجازه دارم چند سوال از حضور شما بپرسم؟
۵) حضور شما/خدمت شما…
این ها واژه هایی هستند که کمک می کند مشتری احساس خوبی از مکالمه با شما پیدا کند و در نتیجه شما در مکالمات فروشتان قوی تر ظاهر خواهید شد.
این ها نمونه هایی بودند از واژه هایی که شما در مکالمات فروش خود می توانید استفاده کنید.در مکالمات فروش خود این کلمات شاهانه را اضافه کنید و کلام خود را نسبت به فروشندگان معمولی ارتقا دهید.

برچسب ها : ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =