شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

مهمترین دلایل و علل کم حرفی مردان

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۲, ۱۳۹۸ 319 views

مهمترین دلایل و علل کم حرفی مردان

  • وجود بحث های همیشگی

کدورت و بحث های همیشگی بین زوجین باعث می شود که آنها به مرور زمان کم حرف شوند و فقط برای رفع نیاز چند کلمه حرف بزنند . مثلا اگر مردی بعد از زندگی با همسر خود ، پی به اشتباه انتخابش ببرد کم حرف می شود و تمایلی به حرف زدن ندارد.از بحث های همیشگی و بی مورد و تکرار و یادآوری مسائلی که تمام شده و قبلا در مورد آنها صحبت کرده اید و به نتیجه رسیده اید بپرهیزید.

  • ابتلا به بیماری های جسمی – روحی

یکی از علت های کم حرفی آقایان ابتلا به بیماری های جسمی و یا روحی مانند پرکاری یا کم کاری تیروئید، وجود یک بیماری مزمن وگاه صعب العلاج، کم خونی شدید وضعف وخستگی پیاپی ، اضطراب و افسردگی و… است . این افراد می توانند به پزشک یا روانپزشک مراجعه کنند تا تحت درمان قرار گیرند.

  • نگرانی های دائم شغلی

یکی از علت های کم حرفی و در خود فرو رفتن و انزوا در آقایان نگرانی دائم شغلی مانند بیکاری، نارضایتی شغلی، نداشتن امنیت شغلی و اضطراب تعدیل و اخراج شدن، بی مهارتی و ورشکستگی مالی، مشکل با شریک و… است که موجب می شود همیشه به آن فکر کنند و انرژی زیادی از او می گیردو او را بی حوصله ، بدخلق و کم حرف می کند.

برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =