شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

معرفی کتاب تافته جدا بافته

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۱۴, ۱۳۹۸ 375 views

معرفی کتاب تافته جدا بافته

چرا برخی از مردم بیش از دیگران موفق می‌شونند؟ آیا آنها تافته‌های جدابافته‌ای هستند؟ رمز موفقیت آنها چیست؟

نویسنده در کتاب تافته های جدابافته به برسی زندگی افراد مشهور در تجارت، نابغه‌های علمی، ستارگان ورزشی و موسیقی‌دان‌ها می‌پردازد و نشان می‌دهد که آن‌ها چه وجوه اشتراکی باهم دارند. او به فراسوی نتایج چشم‌گیر، اسطوره‌ها و افسانه‌ها می‌نگرد تا معلوم کند چه توضیح درستی برای اشخاص بسیار موفق وجود دارد. این کتاب در نه فصل با عناوین: «اثر متیو»، «راز رزه تو»، «قانون ۱۰۰۰۰ ساعت»، «مشکل نابغه‌ها، بخش اول»، «مشکل نابغه‌ها، بخش دوم»، «سه درس از جو فلوم»، «هارلن، کنتاکی»، «نظریه قومی سقوط هواپیماها»، «شالیزارهای برنج و آزمون‌های ریاضی»، «معامله ماریتا» و «سخن آخر: یک داستان جامائیکایی» تدوین شده است.

ملکوم گلادول یه فراسوی نتایج چشمگیر ، اسطوره‌ها و افسانه‌ها می‌نگرد تا معلوم کند چه توضیح درستی برای اشخاص بسیار موفق وجود دارد.
بیل گیتس چه وجه اشتراکی با گروه بیتلز دارد؟ ضریب هوشی شما چه ربطی به میزان حقوق‌تان درد؟ یک زبانشناس درباره ایمنی خطوط هوایی چه چیزی می‌تواند به ما بگوید؟ طرز صحبت فرزند شما با یک بزرگسال چگونه بر موفقیت آنها در زندگی تأثیر می‌گذارد؟شالیزارها چه ربطی به تبحر ریاضی دارند؟ و شما چگونه می‌توانید یک فرد با استعداد درخشان در ریاضی را بدون گرفتن آزمون شناسایی کنید؟ ملکولم گلادول یه این پرسشها پاسخ می‌دهد.

برچسب ها : ، ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =