مزایای لبخند و خنده

مزایای لبخند و خنده

لبخند و خنده به نظر می رسد پدیده ای است که بر اساس تکاملی توسعه یافته است. انسان، شادی را یک فرهنگ جهانی و عمومی قلمداد می کند. یکی از اساسی ترین رفتارهای انسان است که شش هفته پس از تولد آغاز می شود وقتی که نوزادان در حال تقلید کردن لبخند و شادی بزرگسالانی هستند که در اطرافش در لحظات خوشحالی از خود بروز می دهند. بچه ها یاد می گیرند که به سرپرستشان نشان دهند که چه زمان هایی شاد و خوشحال هستند و این مهارت ارتباطی شان را در ادامه زندگی خود به کار برند.

لبخند های ساده و واقعی تاثیرات استثنایی بر تعاملات اجتماعی از جمله امکان ارتباط منحصر به فرد با دوستان و خانواده می گذارد و باعث ایجاد مبنایی برای برقراری ارتباط لذت بخش می شود. دلیل خوبی وجود دارد که چه مقدار از مردم، احساسات طنز در رابطه دوستی و روابط را درک می کنند.

خنده باعث بهبود روابط و ایجاد فضایی صمیمی تر و کاهش عصبانیت ها می شود و همچنین منجر به درگیری کمتر و کارایی بیشتر می شود. به اشتراک گذاشتن موضوعات خنده دار با دوستان، همکاران و اعضای خانواده زمینه های مشترکی از احساسات خوب را برای شما به ارمغان می آورد. تمرین تبادل طنز آمیز، روشی برای تعاملات مثبت در روابط بین فردی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...