شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

مراجعه به پزشک برای درمان حس تنفر

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۱۴, ۱۳۹۸ 321 views

مراجعه به پزشک برای درمان حس تنفر

اگر شما فردی هستید که شدیدا احساس می‌کنید همه از شما متنفرند و در این احساس ناخوشایند غرق شده‌اید، باید این احساس هرچه زودتر از شما عبور کند.اگر مدت‌هاست گرفتار این احساس ناخوشایند هستید، بهتر است از متخصص مربوطه کمک بگرید. پزشک به شما کمک می‌کند تا خدمات مشاوره‌ی موردنیازتان را دریافت کنید و حال بهتری را تجربه کنید.ممکن است نادانسته به افسردگی، اختلال دوقطبی، اضطراب یا اختلال شخصیتی مبتلا شده باشید. در این‌صورت جای نگرانی نیست. تمامی این موارد به‌راحتی درنتیجه‌ی جلسات درمانی و مصرف دارو قابل درمان هستند.

گزینه‌های درمانی احتمالی

درمان این احساس ناخوشایند باتوجه‌به سن، شدت وضعیت و تشخیص در افراد متفاوت است.افرادی که با اضطراب یا افسردگی دست‌به‌گریبان هستند می‌توانند از نتایج موثر مشاوره و مراقبه برخوردار شوند. فرد مبتلا به اختلال شخصیتی به درمانی متمرکزتر و شدیدتر نیاز دارد. بااین‌وجود باید امیدوار باشید که نشانه‌ها و علائم این وضعیت تخفیف خواهد یافت.

حرف آخر

شما به دلایل متعددی احساس می‌کنید دیگران از شما بیزارند. بااین‌وجود، می‌توانید از روش‌های متعددی استفاده کنید، احساس بهتری را در خود به‌وجود آورید و بیش‌ازاین بر افکار و قضاوت‌های دیگران متمرکز نباشید.مهم‌ترین چیزی که باید به یاد بسپارید این است: مثبت فکر کنید و یادتان باشد اگر دیگران نامهربان هستند، مشکل از فرد خاطی است نه کسی که مورد نامهربانی قرار گرفته.بااین‌وجود اگر هیچ یک از این‌ها به شما کمکی نکرد، از مشاور کمک بگیرید. احساسات خود را با او درمیان بگذارید و با کمک مشاور راه‌حل‌هایی موثر برای درمان این وضعیت پیدا کنید.

برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =