شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

لبخند و تشدید احساسات خوب

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۱۸, ۱۳۹۸ 290 views

لبخند و تشدید احساسات خوب

بنابراین چه اتفاقی می افتد اگر شما نمی توانید از نظر جسمی لبخند بزنید؟ آیا اثرات مثبت این رفتارها کاهش می یابد؟در سال ۲۰۱۰، دیویس و همکاران اثر تزریق بوتاکس و کنترل تزریق استریلین (که یک پرکننده لوازم آرایشی است که عضلات صورت را تحت تاثیر قرار نمی دهد) را در تجربه های عاطفی با هم مقایسه کردند. مقایسه بین گروه ها نشان داد که در مقایسه با کنترل، شرکت کنندگان بوتاکس کاهش قابل توجهی در قدرت تجربیات عاطفی خود نشان دادند.
ظاهرا، عمل فیزیکی لبخند احساسات خوب را واقعا تشدید می کند.

  • یوگا خنده

خنده باید بخشی از زندگی روزمره باشد، اما همچنین ممکن است آن را به عنوان یک تمرین به صورت روزمره خود اضافه کنید. این نوع تمرین یوگا خنده نامیده می شود. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که پس از یک جلسه یوگا خنده، استرس، احساسات منفی و اضطراب شرکت کنندگان کاهش می یابد و همچنین احساس بهبود کلی و رضایت در آن ها تشدید می شود.

  • خنده و درد

دفعه بعد که مجبورید به دندانپزشک بروید، اول یک نمایش کمدی را تماشا کنید یا یوگا خنده را انجام دهید! تحقیقات نشان می دهد که خنده می تواند آستانه درد را افزایش دهد و به شما اجازه می دهد مقادیر بالایی از درد را به طور معمول تحمل کنید. این را می توان با آزاد شدن اندورفین که باعث خنده می شود، توضیح داد که عمدتا مانند یک بی حس کننده خفیف عمل می کند. اما خنده، فقط در تحمل درد فیزیکی به شما کمک نمی کند. به نظر می رسد خنده به کاهش درد روانی ناشی از اضطراب نیز کمک کند.در یک مطالعه دیگر، از یک گروه از مردم خواسته شد قبل از آزمون ریاضی ده کارتون خنده دار را تماشا کنند. در مقایسه با گروه دیگر، گروهی که بیشتر خندید، اضطرابشان نسبت به آزمون کاهش یافت. این تحقیق به نمرات آزمون بالاتر برای گروه کارتونی منجر شده است، بار دیگر نشان می دهد که خنده واقعا برای سلامت روان شما مفید است.

خنده غیرواقعی احتمالا به نظر می رسد پاسخی نامناسب به استرس های شدید باشد اما احتمالا از مغز شما محافظت می کند. هنگامی که مغز شما در معرض هورمون بیش از حد استرس قرار می گیرد، مناطقی با گیرنده های زیادی برای آن هورمون ها شروع به مردن می کنند. از آنجا که اندورفین ها مغز شما را از تجربه استرس بیش از حد محافظت می کنند، خنده در پاسخ به یک شگفتی وحشتناک حساس ترین کار ممکن نیست اما ممکن است در واقع میزان سلول های مغز را که در این روند کشته می شوند کاهش دهد.

برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 8 =