قانون جذب می‌گوید

 قانون جذب می‌گوید

احساس خوب یعنی احساس خوب! احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجان‌زده، مشتاق یا پرشور هستید. وقتی احساس می‌کنید بد نیستید، معمولی هستید، یا درواقع اصلاً حس خاصی ندارید، آن‌وقت زندگی‌تان بد نخواهد بود، معمولی خواهد بود، یا اصلاً چندان خاص نخواهد بود! احساسات خوب یعنی واقعاً احساس خوبی داشته باشید، و احساس واقعاً خوب آن چیزی است که زندگی واقعاً خوب را به ارمغان می‌آورد.

نکات مهمی که در مورد قانون جذب باید بدانید
۱- شما با فکر کردن به هر چیزی می توانید آن را به سمت خود جذب کنید، حتی اگر آن ها را نخواهید. پس مراقب جذب ناخواسته ها باشید.
۲- شما همواره تمام اتفاقات خو و بد را طبق افکار خود تجربه می کنید. پس اگر می خواهید اتفاقات خوب را جذب کنید، باید افکار مثبتی در سر داشته باشید.
۳- هر چقدر که بیشتر بر روی مسائلی تمرکز کنید آن ها به مراتب قوی تر می شوند. پس تلاش کنید که تمرکز خود را روی مسائل خوب و مثبت معطوف کنید.
۴- سعی کنید به جای این که بیش از حد برای تصمیم گیری فکر کنید به احساسات خود اعتماد نمایید؛ به عبارت دیگر بهتر است که به ندای قلب خود گوش کنید. مطمئن باشید که با این کار پشیمان نخواهید شد.
۵- تفکر محدود را رها کنید و به این باور برسید که موفقیت یک منبع نامحدود است؛ بنابراین هرکسی می تواند موفق باشد. پس حسادت را کنار بگذارید چون موفقیت دیگران نمی تواند موفقیت شما را محدود کند.
۶- باور داشته باشید که اگر دیگران با شما رابطه خوبی ندارند، فقط و فقط خودتان باعث آن شده اید. مطمئن باشید که با تغییر دیدگاه های منفی خود می توانید روابط بهتری با دیگران داشته باشید.

همیشه و در همه حال قانون جذب کار خود را انجام می‌دهد. فقط ما باید تعیین کنیم که موارد مثبت را جذب کنیم یا موارد منفی را.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + شش =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...