شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس چیست

نوشته شده توسط در تاریخ مرداد ۳۰, ۱۳۹۸ 383 views

فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس چیست

  • مقدمه:

ناپ کامرس یک راهکار متن باز مبتنی بر ASP.net و SQL Server است که با نام عمومی nop-Commerce برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ با هدف ارائه خدمات به شرکتهای کوچک تا سایز متوسط رسماً ارائه شد، این محصول تا کنون بیش از ۳۵ نسخه ارائه داده است.توسعه ناپ کامرس در سال ۲۰۰۸ توسط انرو مازولنیتسین روسی آغاز شد، در نسخه اولیه عملکردهای پایه مانند پردازش سفارش، ویژگی ها، پلاگین ها، اخبار، بلاگ، پیام خصوص، فروم، مالیات و پشتیبانی خرید وجود داشت. در ژوئن ۲۰۱ یک لایه دسترسی به داده های در نسخه ۱٫۷ ارائه شد و در نهایت nopCommerce به عنوان یک راهکار میتنبی بر ASP.Net MVC در اگوست ۲۰۱۱ معرفی شد.

بنا بر گزارش builtwith.com در سال ۲۰۱۷ تعداد ۴۰٫۶۳۳ وب سایت از ناپ کامرس استفاده می کردند، نسخه نصبی این پکیج بیش از ۱٫۷ میلیون بار دانلود شده است، ناپ کامرس را می توانید به صورت کاملاً رایگان دانلود، نصب و استفاده کنید. فقط برای استفاده با برند شرکت خود بدون ذکر نام ناپ کامرس (white-labelling) نیازمند پرداخت هزینه می باشد. تا سال ۲۰۱۴ برای دانلود مستندات نیازمند رایگان نبود ولی در حال حاضر رایگان است.برای رایزنی در زمینه استفاده و کاربرد NopCommerce می توانید از فروم (https://www.nopcommerce.com/boards) استفاده کنید، در حال حاضر ۱۰۷ همکار تجاری در ۳۷ کشور دنیا، بیش از ده ها ارائه دهنده رسمی هاست ناپ کامرس، به ارائه خدمات بر بستر این محصول در زمینه توسعه، ایجاد تم های تجاری و سایر سرویسها می پردازند، به عنوان نمونه در سایت stackoverflow تعداد ۷۵۰ پرسش با تگ nopCommerce موجود است. بر اساس آمار دسامبر ۲۰۱۵ این برنامه به ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده و در حال استفاده است و در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ اولین کنفرانس در زمینه ناپ کامرس در آمستردام هلند با عنوان NopDevDay برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =