شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

عشق ناسالم

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۱۴, ۱۳۹۸ 373 views

عشق ناسالم

متخصصی به نام کیتی هود طی تلاش‌هایی در خصوص تربیت و آموزش جوانان درباره‌ی عشق سالم، به پنج نشانه عشق ناسالم پی برده است که هشدار می‌دهند یک رابطه در حال پا گذاشتن به مسیری است که طی آن سلامت خود را از دست می‌دهد.
به گفته‌ی هود، هر چه نشانه‌های حاکی از عدم سلامت یک رابطه بیش‌تر باشند، احتمال ورود این رابطه به فضایی پر از سوء رفتار و سوء استفاده بیش‌تر می‌شود.طبق گفته‌های هود، عشق سالم مهارتی است که همه‌ی ما می‌توانیم در آن مسلط شویم، ولی همه‌ی آدم‌ها در خصوص رفتارهای ناسالمی که گه‌گاه از آن‌ها سر میزنند، مقصر هستند.

روابط بد نیز مانند سایر روابط آغاز می‌شوند. این گونه روابط نیز جالب، پر هیجان، و پر شور هستند – ولی در برخی مواقع، وارد مسیری می‌شوند که طی آن ممکن است سلامت خود را از دست بدهند.به گفته‌ی کیتی هود، مدیر عامل موسسه‌ی “‌یک عشق‌”‌، از آن‌جا که تشخیص نشانه‌های هشدار دهنده‌ی یک رابطه‌ی ناسالم می‌تواند دشوار باشد، معمولا ممکن است عزیزان‌مان را در طول یک رابطه مورد بی‌احترامی و آزار قرار دهیم. موسسه‌ی کیتیی هود با آموزش و تربیت جوانان در خصوص تفاوت‌های میان عشق سالم و ناسالم، به پیشگیری از سوء رفتار و تعرض در روابط کمک می‌کند.

کیتی هود، در سخنرانی امسال خود در همایش جهانی تد در ونکوور کانادا، به چند نشانه‌ی هشدار دهنده‌ اشاره کرد که نشان می‌دهند یک رابطه – به خصوص یک رابطه‌ی عاشقانه – وارد فضایی مملو از سوء رفتار و خشونت شده است.کیتی هود در این خصوص می‌گوید، ‌همه‌ی آدم‌ها در مورد رفتارهای ناسالمی که گه‌گاه از آن‌ها سر می‌زنند، مقصر هستند، ولی هر چه نشانه‌های حاکی از عدم سلامت یک رابطه بیش‌تر باشند، احتمال ورود این رابطه به فضایی پر از سوء رفتار و سوء استفاده بیش‌تر می‌شود. در ادامه‌ی این مقاله به پنج نشانه‌ی هشدار دهنده‌ از یک رابطه ناسالم اشاره می‌کنیم.

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =