عشق ناسالم

عشق ناسالم

متخصصی به نام کیتی هود طی تلاش‌هایی در خصوص تربیت و آموزش جوانان درباره‌ی عشق سالم، به پنج نشانه عشق ناسالم پی برده است که هشدار می‌دهند یک رابطه در حال پا گذاشتن به مسیری است که طی آن سلامت خود را از دست می‌دهد.
به گفته‌ی هود، هر چه نشانه‌های حاکی از عدم سلامت یک رابطه بیش‌تر باشند، احتمال ورود این رابطه به فضایی پر از سوء رفتار و سوء استفاده بیش‌تر می‌شود.طبق گفته‌های هود، عشق سالم مهارتی است که همه‌ی ما می‌توانیم در آن مسلط شویم، ولی همه‌ی آدم‌ها در خصوص رفتارهای ناسالمی که گه‌گاه از آن‌ها سر میزنند، مقصر هستند.

روابط بد نیز مانند سایر روابط آغاز می‌شوند. این گونه روابط نیز جالب، پر هیجان، و پر شور هستند – ولی در برخی مواقع، وارد مسیری می‌شوند که طی آن ممکن است سلامت خود را از دست بدهند.به گفته‌ی کیتی هود، مدیر عامل موسسه‌ی “‌یک عشق‌”‌، از آن‌جا که تشخیص نشانه‌های هشدار دهنده‌ی یک رابطه‌ی ناسالم می‌تواند دشوار باشد، معمولا ممکن است عزیزان‌مان را در طول یک رابطه مورد بی‌احترامی و آزار قرار دهیم. موسسه‌ی کیتیی هود با آموزش و تربیت جوانان در خصوص تفاوت‌های میان عشق سالم و ناسالم، به پیشگیری از سوء رفتار و تعرض در روابط کمک می‌کند.

کیتی هود، در سخنرانی امسال خود در همایش جهانی تد در ونکوور کانادا، به چند نشانه‌ی هشدار دهنده‌ اشاره کرد که نشان می‌دهند یک رابطه – به خصوص یک رابطه‌ی عاشقانه – وارد فضایی مملو از سوء رفتار و خشونت شده است.کیتی هود در این خصوص می‌گوید، ‌همه‌ی آدم‌ها در مورد رفتارهای ناسالمی که گه‌گاه از آن‌ها سر می‌زنند، مقصر هستند، ولی هر چه نشانه‌های حاکی از عدم سلامت یک رابطه بیش‌تر باشند، احتمال ورود این رابطه به فضایی پر از سوء رفتار و سوء استفاده بیش‌تر می‌شود. در ادامه‌ی این مقاله به پنج نشانه‌ی هشدار دهنده‌ از یک رابطه ناسالم اشاره می‌کنیم.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...