صحبت و حرفی که افراد ثروتمند نمیگویند

صحبت و حرفی که افراد ثروتمند نمیگویند

پس انداز کردن و سرمایه گذاری هر دو یکی است ، دو کلمه پس انداز و سرمایه گذاری بیان می کند ،مردم با پولی که در دست دارند چه میکنند اما در واقع عملکردها متفاوت است در حالیکه هر دو این کارها منفعت زا است. موفقیت مالی ، بخشی مهارت است و بخشی روش و رفتار و افرادی که به هردو بخش این مهم دست یافته اند تبدیل به افراد ثروتمند هستند پس برای آنکه مثل آنها ثروتمند شویم باید مثل آنها فکر و عمل کنیم ، در این بخش از موفقیت نمناک یاد میگیرید چگونه می توان به روش فکری ثروتمندان فکر کرد ؛ آنچه در موردش صحبت خواهیم کرد مواردی است که این افراد استفاده نمی کنند و از افکار و صحبت های روزانه خود حذف کرده اند.
وس ماس متخصص طرح و برنامه ریزی مالی و مولف کتاب”شما میتوانید زودتر از آنچه که فکر می کنید بازنشسته شوید ” میگوید آدم ثروتمند میداند پس انداز او باید برای سود و درآمد چند جانبه سرمایه گذاری شود ؛ کسانی که پس انداز می کنند یک ترس دائمی ذهنی با خود دارند، پول خود را در بانک روی هم جمع می کنند و هیچ وقت پیشرفتی از بابت سرمایه خود نخواهند داشت در حالیکه کسانی که سرمایه گذاری می کنند سود و عایدی خود را مادامی که آن پول کار میکند و تولید انجام می شود به دست می آورند.

  • نمی توانم این مشکل را حل کنم:

برای بدست آوردن موفقیت مالی لازم است بدانید چگونه خلاقانه مشکلات را حل کنید و اعتماد بنفس خود را برای اجرای راه حل حفظ کنید. لان بید، مدیر عامل و نویسنده راهنمای فروشگاه های نرد میگوید فراتر از منبع شغلی خود در خدمات مالی ، دیده است که بیشتر افراد موفق متکی به نفس هستند و وقتی مشکلی پیش می آید میگویند چگونه میتوانم این مشکل را حل کنم. این پرسش تضمین می کند قویترین نیروی درونی آنها را برای هندل کردن هر مشکلی و تمایل آنها را برای مقابله با مشکل بیشتر میکند. وی میگوید پاسخ به این پرسش به ثروتمند ترین و موفق ترین افراد کمک می کند تا راه حل را پیدا کنند و بیزینس ها و تولیدات بیشتری برای کمک به افراد بیشتر بوجود می آورند.

  • به اندازه کافی باهوش نیستم :

یک تحقیق نشان داد که بطور متوسط ،تعداد دانشجویان میلیونر دانشگاه جی پی ای 2.9 درصد است. جیم ویتاکر مولف کتاب فکر کن و ثروتمند شو میگوید آنها با آمار تحقیقاتی استثنایی میتوانند ریسک انجام هر کاری را با دقت زیادی ارزیابی کنند، و دلایل زیادی برای کنار گذاشتن یک ایده ارائه کنند ، به هر حال بیشتر کسانی که موفقیت های بزرگ به دست آوردند زمان زیادی روی فرصت هایشان تمرکز کرده اند ؛شب و روز به آن فکر کرده اند و از مجاورت و هم فکری با افرادی که میتوانند مفید باشند تا رویایشان را به زندگی واقعی بدل کنند کمک گرفته اند.

  • چقدر از این سرمایه گذاری سود میبرم:

بیشتر مردم سرمایه گذاری را به خاطر پولی که فکر می کنند از آن به دست می آورند انجام می دهند نه به خاطر ذکر همه چیزهای بزرگی که میتوانند با آن پول بخرند. در عوض افراد ثروتمند روی بدترین موارد تمرکز می کنند و می پرسند ریسک این سرمایه گذاری چقدر است؟ فینلی میگوید :فکر میکنم این طرز فکر مهم است چون مانع شکست های بزرگ آنها در سرمایه گذاری ها میشود، حتی وقتی به دنبال خرید یک ماشین هستند، میگردند تا آن ماشینی که ارزش خرید و فروش بیشتری دارد پیدا کنند در حقیقت این افراد روی خروجی پول و حفظ پولشان تمرکز می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...