شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

شخصیت افراد اوتیسم

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۲۵, ۱۳۹۸ 345 views

شخصیت افراد اوتیسم

چیزی که باید همواره به خاطر داشته باشیم این است که مانند همه ی مردم افراد اوتیسم هم منحصر بفرد میباشند. هیچ تعریف جامع برای همه مشکلات طیف اوتیسم که هر فرد مبتلا به اوتیسم آنرا تجربه خواهد کرد وجود ندارد.

هر فردی تحت تاثیر علائق و نفرت های خودش ،فعالیت های مورد علاقه، نقطه ضعف ها و نقاط قوت، سطح فعلی محیط اطراف خود قرار میگیرد خواه در مدرسه، منزل ،کالج ،مراکز بهداشتی یا مراکز مراقبت ،ما به عنوان متخصصین باید هریک از موارد را در کارمان یا در نقشهای مراقبتی در نظر بگیریم .

هر فرد مبتلا به اوتیسم در مسیر ترقی خود با سرعت مخصوص خود پیش میروند و بدون آگاهی از گذشته آنان و شناسای سطح توانایی فعلی آنها در هر یک از محیطهای اصلی مشکل زا بعید است که بتوانیم فعالیت های مفید و مناسب را برای آنها ارائه دهیم تا احتمالا بتوانیم پیشرفت مستمر آنها را تقویت و تشویق کنیم.

مهم ترین عرصه های مشکل آفرین افراد اتیستیک در زمینه های زیر نمایانگر است.

  • روابط اجتماعی متقابل
  • ارتباط اجتماعی
  • قوه ی تخیل

این مشکل اغلب با رفتار های غیر طبیعی، تکراری و کلیشه ای همراه میشود.هر فرد مشکلات خود را در سطوح مختلف از ملایم گرفته تا شدید بروز میدهد، اما مشکلات در هر محیطی مشهودند.

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =