شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

چرا شبکه پشتیبانی ضروری است

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۱۲, ۱۳۹۸ 509 views

چرا شبکه پشتیبانی ضروری است

در اختیار داشتن گروهی از آدم های مشتاق که حامی و پشتیبان شما باشند می‌تواند به جهات مختلف بسیاری مفید و کمک کننده باشد. شبکه پشتیبانی شما، علاوه بر آنکه، راهنمایی و دلگرمی می‌دهند می توانند با صحبت کردن از شرکت‌تان با دیگران، کمک کنند مشتریان جدیدی به شما جذب شوند و نفرات بیشتری به شما مراجعه کنند.آدم‌های شبکه پشتیبانی تان می‌توانند به عنوان بلندگوی شما نیز عمل کنند اگرکه درباره‌ی راه‌های اداره‌ی کسب و کارتان ایده‌های جدیدی داشته باشید. اگر کمپین بازاریابی برای کسب و کار جدیدتان موفق نشود توجه آدم‌هایی را که جزو نزدیکان شما هستند جلب کند، احتمالا مورد پسند و علاقه‌ی غریبه‌ها یا سایر مشتریان بالقوه نیز قرار نخواهد گرفت.

چگونه یک شبکه پشتیبانی را حفظ کنید

بخش سخت ماجرا اینجا است: دریافت حمایتی که نیاز دارید اغلب مستلزم پا گذاشتن روی غرورتان است. برای تشکیل شبکه باید بپذیرید که همیشه نمی‌دانید چه چیزی از همه بهتر است، حتی وقتی صحبت از اداره‌ی کسب و کار کوچک خودتان باشد.اگر آدم‌هایی کنارتان دارید که می‌توانید به آن‌ها تکیه کنید، مهم است که با آن‌ها صادق و روراست باشید. نیازی نیست بیش از حد با آن‌ها همه چیز را در میان بگذارید. اما درست مثل وقتی در مطب پزشک هستید، اگر نخواهید بپذیرید مشکلی وجود دارد یا عادات بدتان را قبول نکنید هیچ یک از پشتیبانان‌تان نمی توانند به شما کمکی بکنند.
وقتی نوبت به کارکنان می‌رسد، گوش دادن به نگرانی‌های‌شان مهم است. آن‌ها در خط مقدم کسب و کارتان قرار دارند و می‌توانند نقش هشدار دهنده‌ی مشکلاتی را که ممکن است از وجودشان بی خبر بوده‌باشید ایفا می‌کنند.

نهایتا، بهترین کار آن است که وقتی کسی به شما توصیه یا نصیحتی می‌کند قدردانی کنید. چه آن توصیه مستلزم انجام لطف در حق کسی باشد یا فقط تشکر لفظی، روشن ساختن اینکه به خاطر پشتیبانی‌ّهای دریافت شده قدردان هستید ایده‌ی بسیار خوبی به نظر می‌رسد.

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نوزده =