شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

سازگاری و انعطاف‌پذیری کارآفرینان

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۲۸, ۱۳۹۸ 316 views

سازگاری و انعطاف‌پذیری کارآفرینان

 

پرشور و هیجان یا حتی سرسخت بودن در آنچه انجام می‌دهید، خیلی خوب است ولی عدم انعطاف‌پذیری در مورد مشتری یا نیازهای بازار، راهتان را به شکست منتهی می‌کند. به خاطر داشته باشید، یک خطرپذیری کارآفرینانه تنها شامل انجام کارهایی نیست که به آن‌ها باور دارید، بلکه این است که بتوانید یک کسب‌وکار موفق از آن بیرون بکشید.

نیازهای بازار، پویا و پرتحرک هستند. تغییرات، پدیده‌ای تکرارشونده است. کارآفرینان موفق آماده پذیرش هرگونه پیشنهادی هستند که به بهینه‌سازی منجر شود یا آماده انجام هر کاری هستند که کیفیت محصول یا خدمات را بهبود ببخشد و نیازهای بازار و مشتری را برطرف کند. تولید محصول بر اساس سلایق خودتان شاید بیش‌تر شبیه یک سرگرمی باشد، ولی یک محصول واقعی باید نیازهای بازار را برطرف کند.

در دنیایی به‌سرعت در حال تغییر، شرکت‌هایی که [از این تغییرات] پیروی نمی‌کنند، شکست خواهند خورد. این فرهنگ‌های انطباق و انعطاف‌پذیری از بالا به پایین می‌آیند. هنگامی‌که مدیران گوش شنوایی برای شنیدن ایده‌های کارمندانِ خط مقدم خوددارند و وقتی زمانش برسد، حاضر به تغییر مدل‌های کسب‌وکار خود هستند.

مدل‌های کسب‌وکار را تغییر دهند، شرکت‌هایشان بسیار بیشتر دوام می‌آورند. بهترین کارآفرینان به‌طور مداوم در حال یادگیری و سازگاری هستند تا موفقیت ریسک‌های خود را برقرار نگه‌دارند. آن‌ها همچنین این کار را برای تبدیل‌شدن به افراد و رهبران بهتر می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که خودشان نیز مانند شرکت‌هایشان رشد می‌کنند

اگرمایلید با دیگران خوب کارکنید و یک بازیکن تیمی خوب باشید باید اراده کنید تا خودتان را با تیمتان سازگار کنید.رزا بت موس کانتر استاد دانشگاه هاروارد می گوید (افرادی موفق و رو به پیشرفت هستند ه در تغییر کردن ماهر باشند.)

افراد سازگار دارای صفات زیر هستند.

  1. آموزش پذیر هستند.
  2. از نظر عاطفی احساس امنیت میکنند.
  3. خلاق هستند.
  4. به فکر خدمت کردن هستند.
برچسب ها : ، ، ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =