شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

زبان بدن پاها۳

نوشته شده توسط در تاریخ مرداد ۲۲, ۱۳۹۸ 521 views

زبان بدن پاها۳

  • حمله کردن

پاها می‌توانند سلاح شما نیز باشند، تمام رزمی‌کارها این را می‌دانند. پاها بلندتر از دست‌ها هستند و عضلات بزرگتری دارند. این حقیقت می‌تواند ضربه‌ای را که با پا زده می‌شود قدرتمندتر کند. پاها می‌توانند با ران یا زانو (مانند ضربه پا در دعوا)، ساق پا (یک استخوان سفت) یا کف پا، روی پا یا داخل پا ضربه بزنند.ضربه‌زدن واقعی به ندرت اتفاق می‌افتد، ولی انجام این حرکت که گویی می‌خواهید به فرد ضربه بزنید می‌تواند از تمایل‌تان به انجام واقعی این کار نشأت بگیرد. یک حرکت کوچک به سمت راست می‌تواند نشان‌دهنده‌ی تهاجم باشد و باعث ایجاد خجالت شود. چرخاندن پا می‌تواند باعث تحریک به ضربه‌زدن شود.

  • لمس کردن
    در حالت ایستاده

وقتی در حالت ایستاده قرار دارید، بخش زیادی از پا را نمی‌توانید لمس کنید. ممکن است باسن یا ران‌های‌تان را به‌صورت تحریک آمیزی لمس کنید. همچننی ممکن است به آن‌ها ضربه بزنید. یک بار ضربه زدن می‌تواند به این معنا باشد: “درسته، بزن بریم”، و همچنین می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این باشد که فرد می‌خواهد چیزی را مطرح کند. همچنین ضربه‌دن به یک طرف از پا می‌تواند نشان‌دهنده‌ی ناراحتی و رنجش باشد، که می‌گوید “ای بابا! چه دردسری”.
در حالت نشسته

وقتی در حالت نشسته قرار دارید، به نواحی بیشتری از پا دسترسی دارید، به‌ویژه در وضعیتی که به صورت ۴ انگلیسی نشسته‌اید و مچ یک پای‌تان روی زانوی پای دیگرتان است. ضربه‌های اغواگرانه می‌توانند نشان‌دهنده‌ی دعوت جنسی باشند.در این حالت، تمیزکردن و تکاندن پرزهای واقعی یا فرضی از روی پاهایی که روی هم انداخته شده‌اند نیز ممکن است اتفاق بیفتد.ممکن است به پاها ضربه زده شود،‌ که ممکن است در زمان گوش دادن به موسیقی یا شاید هم از روی بی‌قراری اتفاق بیفتد.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =