شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

زبان بدن نشستن۲

نوشته شده توسط در تاریخ مرداد ۱۷, ۱۳۹۸ 462 views

زبان بدن نشستن۲

  • روی هم انداختن مچ پا

در مقایسه با پاهای روی هم انداخته شده در حالت نشستن روی صندلی که تمام پا روی پای دیگر قرار می‌گیرد، رویهم انداختن مچ پاها بخش کمتری از پاهای‌تان را مخفی می‌کند. این حرکت پیامی را مبنی بر این‌که چیز زیادی برای پنهان کردن ندارید به طرف مقابل مخابره می‌کند. و نکته‌ی دیگر: وقتی پاهای‌تان استوار روی زمین قرار گرفته باشند، نشان‌دهنده‌ی این است که به خودتان مطمئن هستید.

  • نشستن در وسط یک صندلی یا نیمکت

نقطه مقابل عدم اطمینان – “کجا باید بنشینم؟ سمت چپ یا راست؟” – اعتماد به نفس است، و این دقیقا همان چیزی است که با نشستن وسط یک نیمکت یا هر سطحی که بر آن نشسته‌اید به ذهن متبادر می‌کنید. (همچنین، پر واضح است که ممکن است تصمیم بگیرید در یک سوی مبل بنشینید تا از فرو رفتن در فوم خراب شده‌ی مبل یا از یک غریبه اجتناب کنید. به یاد داشته باشید، شما نمی‌توانید بدون بافتار، زبان بدن افراد را تفسیر کنید.)

  • استفاده از دسته‌های صندلی

اگر معمولا روی دسته‌ی صندلی تکیه می‌دهید، آدمی هستید که زیاد تکان می‌خورید و نیاز دارید خودتان را ثابت نگه دارید و احتمالا احساس ناامنی می‌کنید. در مقابل، افراد قدرتمند نیازی ندارد خودش را ثابت نگه‌دارد، آن‌ها به صورت طبیعی راحت هستند و شرایط را در کنترل دارند.

  • گرفتن دست‌ها

حتما دلیلی وجود دارد که کودکان با دستان گره کرده و انگشتان در هم تنیده پا به این دنیا نمی‌گذارند: این یک وضعیت طبیعی نیست. گره کردن دستان نشانه‌ی این است که فرد تلاش دارد خیلی مؤدب باشد. ولی همچنین می‌تواند نشانه‌ی این باشد که دروغ می‌گویید، یا حداقل تلاش دارید دیگران را راضی نگه دارید.

  • دست به سینه

به جز در مواقعی که سردتان است، معمولا دست به سینه بودن پیام قدرتمند بودن را به طرف مقابل القا می‌کند: شما یک آدم عصبانی هستید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهارده =