شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

زبان بدن دست دادن۵

نوشته شده توسط در تاریخ تیر ۲۶, ۱۳۹۸ 369 views

زبان بدن دست دادن۵

بهترین روش دست دادن چگونه است؟

بهترین سبک دست دادن هنگامی است که هر دو دست کاملا افقی و صاف باشند و کف دست هر دو نفر کاملا یکدیگر را لمس و قفل کنند. باید در حالی که آرنج تان در حالت راحتی قرار دارد با اعتماد بنفس دست خود را در میانه راه نگه دارید و به طرف مقابل اجازه دهید تا خودش تصمیم بگیرد نزدیکتر شود یا فاصله ای را برای دست دادن انتخاب کند. نباید یک قسمت از دست طرف مقابل را بیش از قسمت های دیگر فشار دهید. با دستی استوار و محکم دست دهید اما فقط کمی فشار وترد کنید به طوری که اگر یک تخم مرغ در دستتان باشد دچار شکستگی نشود. مطابق با اشخاص مختلف و قدرت بدنی آنها میتوانید از کمی فشار بیشتر یا کمتر استفاده کنید. همچنین میتوانید حدود چهار بار دستان خود را بالا و پایین کنید اما نباید بیش از حدود ۲سانتیمتر بالا و پایین رود. اصلا واجب نیست که همیشه دستتان را بالا و پایین کنید. بدون حرکت بالا و پایین دست دادن، کمتر رسمی و بیشتر صمیمی است و شاید بهتر است هنگامی که یک فرد غریبه را ملاقات میکنید صمیمی دست دهید و دستتان را تکان ندهید. همچنین میتوانید در طول مدتی که خودتان را معرفی میکنید و یا جملات ابتدایی احوال پرسی را به زبان می آورید دست طرف مقابل را همچنان در دست نگه دارید اما باید بلافاصله بعد از اتمام احوال پرسی آنرا رها کنید.

یک عمل دست دادن خوب باعث میشود که دیگران توسط زبان بدن شما متوجه شوند که به آنها اهمیت میدهید و احترام میگذارید ، شخصیت قابل اعتمادی دارید و انسان با صداقت و صمیمی هستید که با دیگران با خوشرویی برخورد میکنید. با یک عمل دست دادن خوب میتوانید سبب شوید افراد خیلی سریع در پیشگاه شما احساس راحتی مطلوب کنند و اعتمادشان را نسبت به خود جلب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =