شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

روش های تبلیغ موثر۱

نوشته شده توسط در تاریخ مرداد ۱, ۱۳۹۸ 481 views

روش های تبلیغ موثر۱

تبلیغ به معنی رساندن پیام است.پس هنگامی که تبلیغ می کنید یعنی می خواهید پیامی را برسانید.
حال هرچه روش رسانده پیام شما هوشمندانه تر باشد در نتیجه تاثیر بیشتری دارد.

در این جا به چند روش تبلیغ موثر اشاره می کنیم.

۱- چه چیز برای تبلیغ موثر دارید.

اگر چیزی برای تبلیغ ندارید پول و وقت خود تان را هدر ندهید.شما باید چیزی داشته باشید که مردم حاضر باشند تبلیغ شما را بخوانند و یا برای خرید بیایند .شما چه چیز برای تبلیغ دارید ؟کیفیت اجناس خوبی دارید؟خوب خدمت می دهید؟اجناس ارزان دارید؟شیک و مد روز هستید؟مدل های کمیاب دارید؟مشتری مدار هستید؟بالاخره چه چیز برای تبلیغ دارید؟

۲-تبلیغ موثر با تکرار تبلیغ

تکرار این یک راز بزرگ است .اگر می خواهید تبلیغ موثر داشته باشید آن را تکرار کنید.و گرنه مردم شما را فراموش می کنند.تحقیقات نشان داده حداقل باید پنج بار تبلیغ کنید تا مشتری به سمت مغازه شما بیاید.

۳-تبلیغ موثر با جملاتی که مردم فکر کنندمهلتی ندارند.

بسیاری از مردم کارشان را در دقیقه نود و یا در وقت اضافه انجام می دهند، و بسیاری از مردم تا مجبور نشوند کاری را انجام نمی دهند.بنابر این عبارت هایی که حس عجله و مهلت داشته باشد در تبلیغ به کار ببرید.

مثلا:
فقط به مدت سه روز
فقط دو بسته دیگر مانده
تعداد محدود
همین الان تماس بگیرید تا تخفیف بیشتر بگیرید.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =