رفتار زن با سیاست هنگام کم حرفی شوهرش

رفتار زن با سیاست هنگام کم حرفی شوهرش

خانم ها و آقایان برخی ویژگی های متفاوت از هم دارند . یکی از این ویژگی ها ، صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با دیگران است . خانم ها در صحبت کردن و ارتباط کلامی، بهتر از آقایان عمل می کنند و به خاطر نقش هایشان در خانه و محیط اطرافشان این ویژگی در آن ها تقویت می شود .

زیاد حرف زدن و صحبت درباره احساسات گرچه برای خانم ها یک رفتار طبیعی محسوب می شود اما یک رفتار مردانه نمی باشد . کم حرفی آقایان دلایل متفاوتی دارد که در این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم تا بتوانید با توجه به این دلایل ، بهترین رفتار را با آقایان کم حرف داشته باشید .

کم حرفی مردان هم انواع مختلف دارد

کم حرفی مردها با یکدیگر متفاوت است . برخی از آقایان به طور کلی درونگرا و کم حرف هستند و در موقعیت های مختلف زندگی به حرف زدن و صحبت کردن علاقه ندارند. آنها در جمع دوستانه و کاری و حتی با همسرشان نیز زیاد حرف نمی زنند و از صحبت کردن اضافی خوششان نمی آید.

اگر تازه با همسر خود آشنا شده اید و فکر می کنید کم حرف است توجه کنید که با دیگران چقدر حرف می زند . اگر او کلا کم حرف است و فقط با شما کم حرف نمی زند و در حضور شما بیشتر از همیشه حرف می زند خیالتان راحت شد علت کم حرفی همسرتان بی توجهی و بی علاقگی به شما نیست بلکه حس خوبی به زیاد حرف زدن ندارد پس او را زیاد وادار به حرف زدن نکنید.

دسته دیگر آقایانی هستند که با همسرشان زیاد حرف نمی زنند اما در جمع های مردانه به خوبی حرف می زنند . به این رفتار همسرتان توجه کنید که آیا از همان ابتدای آشنایی همسرتان با شما کم حرف می زده و یا آن روزها بسیار خوش صحبت بوده اما حالا کم حرف شده است و در تلویزیون غرق می شود . این کم حرفی او دلایلی دارد که در ادامه به آن پرداخته ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...