شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

رسانه اجتماعی در کسب و کارهای کوچک

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۱۲, ۱۳۹۸ 887 views

رسانه اجتماعی در کسب و کارهای کوچک

 

  1. یک سیاست رسانه‌ی اجتماعی شفاف داشته باشین: اینکه کسایی که توی شبکه های اجتماعی شرکتتون چه  پست و مطلب میزارن خیلی مهم و باید با برند و کارتون همخوان باشه.این مهم که افرادی که نماینده کاری شمان با مشتری درست برخورد کنن.
  2. از برنامه کاری اجتماعی درستی استفاده کنید: این مهم که برای کسب و کار کوچیکتون یه برنامه درستی انتخاب کنین.بعضی مطالب را میشه در بیش از سایتهای اجتماعی اشتراک گذاشت.
  3. مدام پست بگذارید: وقت گذاشتن برای گذاشتن پست و مطالب جدید مهمه.میتونین یه مدیر برای سایتتون بزارید.
  4. نگذارید نظرات منفی به شما برسد: اگه یه مشتری ناراضی داشتید شما همچنان ادب و احترام داشته باشین.
  5. از هشتگ‌های درست استفاده کنید: وقتی از هشتگ درست استفاه کنید توی دراز مدت میتونید جواب بگیرین.
برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =