رابطه با همسر را بیش از پیش قوی کنید

رابطه با همسر را بیش از پیش قوی کنید

ایجاد رابطه کار آسانی نیست . دسترسی به یک فرد در زندگی نیازمند سخت کوشی , فداکاری و تعهد مشترک برای ایجاد احساس درک , قدردانی و دوست داشتن آن ها در مراحل اولیه است که در آن شما به چیزهای زیادی می خندید , زمان بیشتری را صرف آشنا شدن با یکدیگر کنید .اما با گذشت زمان و اینکه ” سعادت اولیه ” تمام شده است , همه چیز ممکن است شروع به چرخش منفی کند . چیزها یکنواخت می شوند و ” زندگی ” اتفاق می افتد . باعث ایجاد فشار در رابطه بین شما و شریک تان می شود .برخی از زوج ها به این طریق کار می کنند و یک پیوند قوی تری ایجاد می کنند , اما اغلب متوجه نمی شوند و اجازه می دهند که همه چیز روی دهد زمانی که از طریق تضادهای مختلف , نیازهای فردی و مشکلات با شریک خود کار می کنید , خود را در یک رابطه بالغ و پایدارتر باز خواهید دید .

10 توصیه موثر برای محکم شدن رابطه با همسر

رابطه شما ارزشمند و سزاوار آینده است .

  1. محکم شدن رابطه با همسر با داشتن نگرش مثبت به زندگی :افراد خوش رو بهترین کسانی هستند که می توانند اطراف خودرا جذب کنند و همه آن ها را دوست دارند . سعی کنید از نق زدن مداوم و شکایت کردن اجتناب کنید . با مثبت بودن , برای شریک زندگی تان جذاب تر خواهید بود و از شما فردی خوشحال می سازد .
  2. برای تقویت رابطه با همسر خود را دوست بدارید :در هر رابطه ای , نیاز است که کمی فضا رشد فردی برای تقویت خود داشته باشید . شما باید شخصیت خود را حفظ کنید در حالی که با شریک زندگی تان فضای مشترک دارید . بسیار خوب است که دوست داشتن های فردی و غیر فردی داشته باشید ندارد . با این حال , خوب نیست که از شریک زندگیتان غافل شوید.
  3. توجه به نیازهای همسر راز مهم تقویت رابطه با همسر :باید قبول کنید شریک زندگی شما فرد جداگانه ای است نه بازتاب و یا فردی در کنترل شما . سعی نکنید از آن ها برای متناسب کردن نیازهای خود استفاده کنید . باید قبول کنید شریک زندگی ممکن است کارها را به روش دیگری انجام دهد .
  4. ابراز قدردانی در رابطه با همسر :در یک رابطه , مهم است به شریک خود به طور مداوم آنچه را که در مورد آن ها دوست دارید , یادآوری کنید . احساسات خود را به اشتراک بگذارید و باعث شوید آن ها احساس خاصی بکنند .
  5. در رابطه با همسر مراقب الفاظ باشید :یک ضرب المثل است که می گوید زبان برنده تر از شمشیر است اگر سرسری چیزی بگویی , نمی توانی آن را پس بگیری . پس , یادداشت بردار و همسرت رو تحقیر نکن لازم نیست بگویی دروغ گفتم چون بدترین کاری بود که می توانستی بکنی
  6. نشان دادن احترام موردی مهم در رابطه با همسر:هر رابطه سالمی براساس احترام متقابل است . شریک زندگی شما حق دارد فردیت خود را انتخاب کند و شما باید به تصمیم و نظر شریک خود احترام بگذارید . همیشه می توانید درباره چیزهایی صحبت کنید که ممکن است منجر به مباحثات داغ شوند , اما این بلوغ را دارید که آن ها را به شیوه ای آرام حل و فصل کنند .
  7. در رابطه با همسر با او همدل باشید :همه در زندگی خود فراز ونشیب دارند . و زمانی که شما احساس می کنید شریک زندگی تان به شما آرامش می دهد احساس خوبی پیدا می کنید. حمایتی که شما در زمان نیاز به شریک خود می دهید , انگار دنیا را به او می دهید . سعی کنید آن ها را وقتی که احساس ناراحتی می کنند شاد کنید , به شما کمک می کند بهتر درک کنید .
  8. برای رومانتیک شدن رابطه با همسر خاطرات را کنار هم قرار دهید :همه کارها را با هم انجام دهید . به کلاس سفالگری بروید یاد بگیرید ورزش یا در مسابقات سرگرم کننده شرکت کنید . واقعا اهمیتی ندارد درطول زمان چه کاری انجام دهید , فقط خاطرات زیادی را ایجاد کنید .
  9. در رابطه با همسر برنامه را کنار بگذارید :اجازه ندهید رابطه تان در یک روتین ثابت بماند . یک شام پر از شمع های روشن یا یک حرکت ناگهانی تدارک ببینید. سعی کنید شریک زندگی خود را غافلگیر . وبرای نگه داشتن او سرمایه گذاری کنید خوشحالی همیشه ارزش تلاش دارد !
  10. برای زیبا شدن رابطه با همسر باحرارت زندگی کنید :رابطه زناشویی در یک روتین ممکن است بسیار سریع به نظر برسد . شجاع باش ! و ماجراجو، سبک و موقعیت جدید را امتحان کنید اینها چیزهایی بسیار ساده هستند که می توانند به رابطه شما یک زندگی جدید بدهند . آن ها به راحتی به خاطر دارند و با هر نوع شخصیتی کار خواهند کرد . اینها چیزهای بسیار ساده ای هستند که می توانند به رابطه شما روحی تازه بدهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...