دکتر سوئن گوبل کیست؟

دکتر سوئن گوبل 51 ساله متولد کشور آلمان و دارای بیست و پنج سال تجربه در عرصه بازاریابی شبکه ای است و به عنوان یک توزیع کننده کار خود را در فوریه سال 1992 شروع کرده است. او در سال 1994 مدرک دکترای خود را در عرصه علوم فن آوری از دانشگاه دامستاگ دریافت کرده است.
او بعد از 18 ماه کار پاره وقت در بازاریابی شبکه ای تبدیل به یک نتورکر تمام وقت پراشتیاق شد و امروز به عنوان یک راهبر سخنران و مربی و مشاور شناخته می شود. او در تمام دنیا و بین تمام نسل های بازاریابی شبکه ای به عنوان یک الگوی موفق شناخته می شود به گونه ای که در کتاب بزرگترین نتورکرهای دنیا اثر جان میلتون فاگ با او مصاحبه ای ترتیب داده شده است.
او برای مخاطبینی در کل اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، هنگ کنگ، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، هند، استرالیا، اوکراین و روسیه صحبت کرده است و به تازگی به عنوان یک مشاور سطح بالا در دبی رفت و آمدهای فراوانی دارد و به عنوان مشاور وزارت شادمانی کشور امارات متحده عربی برای افزایش میزان نشاط در دبی تلاش فراوانی دارد (من هم نمی دانستم که کشور امارات وزارت خانه ای تحت عنوان وزارت شادمانی دارد)
بعضی از این سخنرانی ها بیش از ده هزار مخاطب داشته است.
از سال 2004 او تمرکز خود را بر روی آموزش های مهارت های توسعه فردی قرار داد و آموزشی تحت عنوان آموزش چرخه نشاط و شادمانی خلق کرد. چیزی که به مردم کمک می کند تا امتیاز زندگی خود را مطابق یک فرمول خاص به دست آورند.
در سالهای اخیر چرخه شادمانی و نشاط به مردم زیادی کمک کرده است تا به موفقیت و شادمانی بیشتری دست پیدا کنند و بر اساس همین دانش او توانست سیستم دیگری به کارگیرد تا در کسب وکار بازاریابی شبکه ای خود از آن سیستم استفاده کند.او جنبه های دیگر مهارت های توسعه فردی را وارد این سیستم آموزشی کرد تا در نهایت توانست سیستمی کامل تحت عنوان “سیستم مردم ساز” را به وجود آورد.
او با این سیستم آموزشی توانست طرفداران فراوانی میان شرکت های بازاریابی شبکه ای و سایر شرکت ها به وجود آورد. در سال 2013 با کسب بیش از ده میلیون دلار در قالب پورسانت و پاداش و با داشتن سازمان فروشی متشکل از دویست و پنجاه هزار نفر فروشنده فعال او تصمیم گرفت تا مسیر کاری خود را تغییر دهد.
او به پیشنهاد مدیرعامل یک شرکت بازاریابی شبکه ای (شرکت Juice plus) پاسخ مثبت داد تا به عنوان قائم مقام مدیرعامل این شرکت شروع به کار کند این شرکت همان شرکتی بود که بیست و دو سال پیش در آن شروع به کار کرده بود.
برای آگاهی مخاطبان باید ذکر کنیم که این شرکت به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در عرصه محصولات زیست فناوری مشغول به کار است و حجم فروش سالانه ای نزدیک به صد میلیون دلار دارد.
سوئن گوبل دارای دو فرزند است و هم اکنون در کشور سوئیس و در کنار دریاچه لوسرن زندگی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...