درباره من

درباره من

سلام دوست من

در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را هدر نمی دهند.اگر هدف شما این است که یک تکنیسن شوید، نیازی نیست با نوشتن صد ها مقاله آزاردهنده در مورد فرهنگ یا تجربیات تابستان ، وقت خود را هدر دهید. دانشجویانC  ، واحدها یا کلاس های غیر ضروری را حذف و بر روی موضوعاتی تمرکز می کنند که در حیطه شغلی به دردشان بخورد. مخترعین و مفسران بزرگ و مشهور،هیچ یک تحصیلات دانشگاهی نداشتند.

از همین جا خواستم بگم که من مسلم عابدی مدیسه هستم

زادگاه شهر باغشاد محله مدیسه / ساکن اصفهان و اصالتا از دیار سید مرحوم سید ابوالحسن مدیسه ای هستم.

سالها پیش در دنیای شیرین و سخت فروشندگی آغاز به فعالیت کردم و در طی این دوران توانسته ام با اشتیاق و مقاومت و هدفمندی بسیار ،پله پله در مسیر موفقیت باشم و همچنان این مسیر را به سوی قله اهدافم هدایت می کنم . در تمام این سالها با نگاهی نکته بین ،به ارزیابی مباحث تجاری و آمورشی پرداخته ام و در این زمینه مقاله و نظریه هایی را در قالب کتاب پدر کسب و کار ارایه داده ام .همچنین متاسفانه با توجه به ضعف شدید آموزش در امر فروش در اکثر شرکت ها ،بنگاههای اقتصادی و پایگاههای پخش و فروش در حوزه مارکتینگ در استان اصفهان و حتی ایران ،رسالتی را در زندگی ام ثبت و هدف قرارداده ام و با افتخار و عاشقانه بعنوان مدرس و مشاور بازاریابی و فروش مباحث نوین در خدمت شرکت های معتبر و خصوصی بوده و هستم  و برآنم تا بتوانم با دانش و تجربیات کاربردی ام تحول ساز باشم.

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و  آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد  .

با من در این مسیر و انجام این رسالت همراه و یاور باشید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...