شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

خوب وبدفروشندگی درشهرما

نوشته شده توسط در تاریخ تیر ۴, ۱۳۹۷ 1,040 views

خوب وبدفروشندگی درشهرما

در فروشگاهی در خیابان گلسار رشت کفشی برای فرزندم خریدم که پس از یک هفته یکی از لنگه های آن پاره شد.

با مراجعه به فروشگاه ، صاحب فروشگاه با استقبال بسیار خوب نسبت به تعویض آن اقدام کرد و گفت:

مشکل از کارگرش است که در هنگام تولید آن دقت لازم را نداشته است.

یک هفته بعد دوباره همان اتفاق افتاد؟ و مجدداً کفش از همان نقطه دچار پارگی شد که باز هم به فروشگاه مراجعه کردیم منتهی این بار چون که در فروشگاه مشتری دیگری حضور داشت از داخل شدن به فروشگاه خودداری کردیم تا خدای ناکرده تأثیر منفی بر فروش فروشنده نداشته باشد.

پس از خروج مشتریان با شرمندگی وارد فروشگاه شده و کفش را به صاحب فروشگاه نشان دادیم که خوشبختانه این بار هم وی با عذرخواهی نسبت به تعویض آن اقدام کرد.

ما که از دوبار تعویض کفش خجالت زده شده بودیم عذرخواهی کردیم ولی وی از ما خواست که چنانچه باز هم این مسئله پیش آمد نگران نباشیم و کالا را برگردانیم.

البته برایمان این گونه رفتار فروشنده در شهر و کشوری که غالب فروشندگان ، رفتار دیگری از خود بروز می دهند، جالب توجه بود.

شایان ذکر است نظیر همین اتفاق دوبار برای شلوار خریداری شده از پاساژ پاسارگاد رشت واقع در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (سبزه میدان) رخ داد که هر دوبار فروشندگان جوان آن فروشگاه نسبت به تعویض آن اقدام کردند.

برچسب ها : ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نه =