شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

خواندن ذهن دیگران با زبان بدن۲

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۲۰, ۱۳۹۸ 339 views

خواندن ذهن دیگران با زبان بدن۲

  • ایجاد اعتماد به نفس اولیه

این نکات می توانند به شما کمک کنند زبان بدنی خود را طوری تنظیم کنید که اولین تاثیر را ایجاد کنید:

  1. حالت بدنی صاف داشته باشید :آسوده باشید، اما لم ندهید! بنشینید و بایستید و دست هایتان را کنار خود قرار دهید. از ایستادن و قرار دادن دست هایتان بر روی باسن خود اجتناب کنید چون این باعث می شود که شما بزرگ تر به نظر برسید ، که می تواند نشانه پرخاش یا تمایل به چیره شدن باشد .
  2. محکم دست بدهید:نمی خواهید که بد باشد یا بدتر یا برای فرد دیگری دردناک باشد اگر این کار را انجام دهد، شما به احتمال زیاد مهاجم خواهید بود.
  3. ارتباط چشمی خوبی داشته باشید:سعی کنید برای چند ثانیه به دیگران نگاه کنید این نشان خواهد داد شما صادق هستید اما، از تبدیل آن به یک بازی خیره کننده اجتناب کنید!
  4. از لمس کردن صورت خودداری کنید :یک درک مشترک وجود دارد افرادی که چهره خود را لمس می کنند می خواهند دروغ بگویند در حالی که این همیشه درست نیست، بهتر است که با موهای خود بازی نکنید و یا بینی خود را لمس نکنید، به خصوص اگر هدف شما به همان اندازه قابل اعتماد باشد.
  • صحبت های عمومی

همچنین زبان بدنی مثبت می تواند به شما کمک کند تا افراد را مجذوب کنید، و هنگامی که در ملا عام صحبت می کنید اعتماد به نفس را افزایش دهید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند این کار را انجام دهید:

  1. حالت بدنی مثبتی داشته باشید:صاف بنشینید و بایستید، شانه ها را عقب بیاندازید و بازوها باز و در کناره شما و یا در مقابل شما قرار بگیرند دستها را در جیب نگذارید چون باعث می شود بی هیجان به نظر برسید.
  2. سر را بالا نگهدارید :سر باید عمودی و تراز باشد خم کردن بیش از حد به جلو یا عقب می تواند باعث شود که شما پرخاشگر و یا متکبر به نظر برسید.
  3. حالت بدنی خود را تمرین کنید:از قبل باید گفت و گو خود را تمرین کنید، در حالت آرام بایستید و وزن خود را به طور مساوی توزیع کنید یک پا را کمی جلوتر از بقیه نگه دارید این به شما کمک می کند وضعیت بدنی خود را حفظ کنید.

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =