شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

خنده بهترین دارو است

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۱۸, ۱۳۹۸ 290 views

خنده بهترین دارو است

لبخند و خنده یک حرکت ساده است اما تجربه کردن آن می تواند هر وضعیت نرمالی را به چیزی خاص و ویژه تبدیل کند. چه یک غریبه در مترو با لبخند شما را غافلگیر کند چه به راحتی با رئیستان بنشینید و به جوک ها بخندید فرقی نمی کند، خنده و لبخند دارای قدرت جادویی است. ما دوست داریم به دلایل مختلفی با یکدیگر بخندیم.

لبخند و خنده تنها جنبه شوخی و سرگرمی ندارد بلکه برای سلامتی شما مناسب است. نه تنها سلامت جسمانی بلکه به همان اندازه از لحاظ اجتماعی و احساسی برای شما مفید است. در این مطلب می خواهیم به خنده و مزایای آن بپردازیم و به شما نشان دهیم که یک روز خنده چه تاثیرات شگرفی بر شما خواهد داشت.

تحقیقات نشان داده است که خنده ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در روز میزان سوختگی کالری را تا بیش از ۴۰ بالا می برد و ماهیچه ها را تا ۴۵ دقیقه شل می کند. مهمتر از همه، خنده سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد، فشار خون را پایین می آورد و باعث آزاد شدن اندورفین ها می شود. اندورفین ها اغلب به عنوان “هورمون های خوشبختی” توصیف می شوند که در طول فعالیت های جسمی آزاد می شوند و مسئول احساسات خوشایند و تسکین درد هستند.

در حالی که لبخند زدن و خندیدن به صراحت برای سلامت جسمی مفید هستند، به نظر می رسد که آنها حتی تاثیر بیشتری بر سلامت روان دارند.کرافورد و کالتابیانو (۲۰۱۱) یک آزمایش انجام دادند که شامل استفاده از یک برنامه مهارت طنز گروهی بود. این مطالعه نشان می دهد که شرکت کنندگان که شوخ طبعی را آموزش دیده بودند، در مقایسه با افرادی که آموزش ندیدند در خودکارآمدی، تفکر مثبت، خوش بینی و درک کنترل ارتقا پیدا کردند و افکار منفی و افسردگی و علائم اضطراب در آن ها به شدت کاهش یافت. اینکه بدانید گفتن چه چیزی باعث خندیدن دیگران می شود می تواند در واقع به شما در محافظت در برابر مشکلات رایج سلامت روان کمک کند. مهمتر از همه، شناخت راه طنز پردازی کمک می کند تا حالت مثبت ذهن تقویت شود.

برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =