شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

خرید به یاد ماندنی

نوشته شده توسط در تاریخ تیر ۲, ۱۳۹۷ 1,048 views

خرید به یاد ماندنی

چند سال پیش ، در یک سفر تجاری ،به اتفاق یکی از همکاران به خرید رفتیم. قصد داشتم به عنوان هدیه برای همسرم یک پالتو بخرم. در این فکر بودم به کدام سمت بروم که فروشنده ای به من نزدیک شد و گفت :بفرمائید آقا ،می توانم کمکتان کنم؟

او بعد از اینکه فهمید چه می خواهم ،به دقت رنگ و جنسی را که همسرم دوست داشت و مشخصات دیگری نظیر سن و اندازه همسرم را یادداشت کرد. آنگاه سه نوع لباس را که فکر می کرد برای همسرم مناسب است ،برایم آورد.

من بی مقدمه و به شکلی صمیمانه گفتم :«فکر می کنید این برای همسرم مناسب باشد؟ » فروشنده فوراً عذرخواهی کرد و از من خواست که چند لحظه صبر کنم.رفت و بلافاصله با چهار فروشنده که شبیه به مشخصات همسرم بودند برگشت.من یکی از آنها را که از نظر سایز از همه بیشتر به همسرم شباهت داشت انتخاب کردم ،تا لباس را بپوشد و آن را امتحان کنم ، اما این فروشنده ها حتی یک کلمه گله و شکایت نمی کردند و همگی لبخند می زدند.

این به یادماندنی ترین و رضایت آمیزترین خریدی بود که تا کنون داشته ام.

هنگامی که رئیسی کار کارکنانش را ارزیابی می کند،نباید فقط به ارقام فروش بنگرد،بلکه باید توانایی کارکنانش را نیز در جلب رضایت مشتری مورد توجه قرار دهد ، به گونه ای که مشتریان پر و پا قرص به دست آورد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =