شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

جملات زیبا از بزرگان درمورد عشق

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۱۱, ۱۳۹۸ 849 views

جملات زیبا از بزرگان درمورد عشق

 

وقتی واقعی عاشق میشید خودتون را مجبور میکنین که به راه های عجیب و غریب از عشقتون مراقبت کنید.برا همین بدون اینکه خوب فکر کنید برای بدست آوردن عشقتون تلاش میکنین.عاشق شدن معمولا توی قلب اتفاق می افته و بهترین حسیه که آدم تجربش میکنه.عشق آدم را حسودش میکنه و بقییه چیزا براش بی معنی میشه چون اون فقط میخواد پیش کسی باشه که بهش عشق میده.میخوایم ۳۱ جمله درباره عشق را با هم میخونیم . بخونید و برای کسی که دوسش دارید بفرسید.

 1. عاشق شدن یک قصه دو طرفه است. عشق و عاشقی یک طرفه قصه‌ای ناتمام است. فرد عاشق تا زمانیکه نیمه دیگر قصه را پیدا نکند نمی‌تواند دست از عاشقی بردارد.
 2. عاشق شدن پدیده‌ای شگفت‌انگیز و عجیب و غریب است. تو تنها زمانی که خودت را در کسی که عاشقش هستی پیدا می‌کنی می‌توانی عاشق بودن را احساس کنی.
 3. یاد بگیر که عاشق قلب کسی شوی نه صورت زیبای او. صورت زیبا سرانجام روزی پیر و زشت می‌شود اما قلب زیبا و عاشق است که همیشه جوان می‌ماند.
 4. تا وقتی که نیمه گمشده و کامل‌کننده خودت، کسی که احساس می‌کنی جفت روحی‌ات است را پیدا نکرده‌ای عاشق شدن را تمام و کمال تجربه نمی‌کنی.
 5. عاشق کسی شدن همان لحظه‌ای است که احساس می‌کنی دنیا متوقف شده است و تنها تو و معشوقت در برابر دنیا قرار گرفته‌اید؛ همان لحظه‌ای که سرشار از اضطراب و ناامنی است، ترس یک لحظه زندگی کردن بدون کسی که دوستش داری تمام وجودت را در بر می‌گیرد.
 6. شگفت‌انگیز است! یک غریبه چطور می‌تواند همان فردی بشود که نمی‌توانی لحظه‌ای بدون او زندگی کنی و بدون او حتی نمی‌توانی نفس بکشی.
 7. وقتی چشم‌های تو برای دیدار هر روزه آن خاص‌ترین فرد زندگی‌ات کاملا باز است چنین به نظر می‌رسد که عشق کور نیست.
 8. وقتی احساس می‌کنی که وجودت بدون دیگری بی‌ارزش است و فقط می‌توانی دعا کنی که او همیشه همان جور برایت باقی بماند همان موقع است که تو عاشق شده‌ای.
 9. عاشق شو اما مراقب باش که قلبی را به درد نیاوری. در عشق ماندن بهتر از در عشق غرق شدن است.
 10. عاشق شدن چیزی نیست که قادر به کنترل کردن آن نباشی. وقتی عاشق می‌شوی می‌بینی که به این گونه احساسات بدون آنکه آگاه باشی پاسخ می‌دهی.
 11. وقتی در قلبت به صدا در می‌آید، این همان عشق است که صبورانه در انتظار است تا قلبت را به رویش بگشایی و عشق بتواند راهی به درون قلبت پیدا کند.
 12. اجازه نده تنهایی و خستگی دلیل عاشق شدنت باشد. عاشق شو فقط به این دلیل که نمی‌توانی بدون آن یک نفر به زندگی ادامه دهی.
 13. عاشق کسی شدن تو را وادار می‌کند تا نقص‌های او را نبینی و بیشتر و بیشتر به اشتباهات و گناهان او بچسبی.
 14. تا وقتی چیزی با سلیقه‌ات جور در نیاید برایت خوشایند نخواهد بود و تا وقتی عاشق کسی نشوی آن فرد به نظرت کامل نمی‌آید.
 15. به دنبال عشق نرو! بگذار عشق به دنبال تو بیاید! بگذار بدون آنکه کی و چطورش را بدانی عاشق شوی.
 16. تو نمی‌توانی خودت را مجبور به عاشق شدن کنی. درست مثل وقتی که حواست نیست و زمین می‌خوری، وقتی که حواست نباشد عاشق هم می‌شوی.
 17. عاشق شدن و عاشق بودن دو چیز کاملا متفاوت است. تو عاشق می‌شوی بدون آنکه حتی بدانی کِی و چطور عاشق شده‌ای. به خودت میایی و می‌بینی که عاشق آن فرد هستی.
 18. از عاشق شدن نترس. فقط مراقب باش عاشق آدم اشتباه و ناجوری نشوی.
 19. درست مثل رودی که اطمینان دارد به دریا می‌پیوندد، من هم خودم را می‌بینم که عاشقت شده‌ام. نمی‌دانم که این عشق گناه است یا نه اما نمی‌توانم در برابر این گناه مقاومتی از خودم نشان بدهم.
 20. بعضی چیزها باید همانجوری باشند که هستند؛ درست مثل من که باید همانطور که عاشقت می‌شدم عاشقت شده‌ام. قلبم را بگیر و روحم را با خود ببر چون نمی‌توانم که عاشقت نشوم.
 21. عاقلان می‌گویند که تنها احمق‌ها عاشق می‌شوند اما من نمی‌توانم احمق نباشم چون نمی‌توانم که عاشق نشوم.
 22. عاشق شدن مثل اعتیادی است که نمی‌توانی به راحتی دست از آن بکشی. عاشق شدن وجود تو را تسخیر می‌کند و تو نمی‌توانی این اعتیاد را ترک کنی.
 23. عاشق شدن مثل این است که احساس می‌کنی هیچ راهی به جز راهی که در آن قرار داری برایت وجود ندارد؛ هیچ روحی به جز روحی که عاشقش شده‌ای برای تو مقدر نشده است؛ هیچ لذتی به جز لذتی که در معشوق خود می‌یابی برایت نیست.
 24. هر وقت عاشق می‌شوی، می‌خواهی همان نیمه‌ای را پیدا کنی که وجودت را کامل می‌کند و هرگز نمی‌خواهی به او اجازه دهی تو را ترک کند.
 25. آدم‌ها به شکل‌های عجیب و غریبی عاشق می‌شوند. بعضی وقت‌ها تنها لمس یک دست تو را سر شوق می‌آورد، تو را سرخوش می‌کند، تو را در حال و هوایی می‌برد که همه چیز به نظرت کامل می‌آید و تو خود را در حسرت به‌دست آوردن نگاه و توجه آن فرد می‌بینی.
 26. برخی اوقات اتفاقی عاشق می‌شویم اما انتخاب می‌کنیم که عاشق باقی بمانیم.
 27. عاشق شدن روح زخمی و دردمند را ترمیم می‌کند و شفا می‌دهد. این تنها چیزی است که ما را زنده نگه می‌دارد. اگر عاشق کسی باشید که او هم به همان اندازه عاشق شما است این مسیر برایتان ساده‌تر می‌شود.
 28. عاشق شدن آسان است. تداوم عشق حتی وقتی برایت درد و رنج به همراه می‌آورد سخت‌ترین بخش ماجرا است. بعضی وقت‌ها رها کردن عشق مثل این است که دنیا به آخر رسیده است و زندگی کردن برایت وحشتناک به نظر می‌رسد.
 29. چیزی می‌افتد و می‌شکند اما وقتی قلب در دام عشق می‌افتد باید مراقب باشید که نشکند. بند زدن قلب شکسته کار راحتی نیست و با درد و رنج همراه است.
 30. هر کسی می‌تواند عاشقت بشود اما کسی را پیدا کن که بخواهد حتی با تمام کاستی‌ها و کمی‌هایت عاشقت بماند.
 31. بعضی وقت‌ها عاشق شدن آدم را احمق جلوه می‌دهد چون وقتی عاشق می‌شوی با اشاره سرانگشتان معشوق‌ است که زندگی‌ات را زندگی می‌کنی.
برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 10 =