شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

تعهد به توسعه شخصی

نوشته شده توسط در تاریخ اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸ 852 views

تعهد به توسعه شخصی

برای اینکه در حرفه و شغل خود بهتر عمل کنید و در مورد هر کاری که انجام میدهید احساس رضایت داشته باشید مهم است که بر توسعه شخصی خود تمرکز داشته باشید. شاید گاهی دستیابی به این هدف برایتان دشوار باشد اما به یاد داشته باشید که با سرمایه گذاری روی خودتان , دیگران را هم تحت تاثیر قرار خواهید داد و ارتقای عملکرد شما , عملکرد بقیه افرادی که با انها کار میکنید را هم ارتقا خواهد داد.

نکاتی برای تعهد بهتر به توسعه شخصی :

۱- مدام در حال یادگیری باشید:

یک هدف شخصی هفتگی برای یادگیری چیزهای جدید در مورد شغل, سازمان یا رشته تخصصی تان تعیین کنید.

۲-دیگران را به دنبال کردن فعالیت های توسعه شخصی تشویق کنید:

مثلا اگر مدیر یک بخش هستید به افرادی که مهارتهای شغلی خود را ارتقا میدهند زمان و منابع بیشتری بدهید

۳-اموخته هایتان را اموزش دهید:

برای برنامه های اموزشی سازمانی داوطلب شوید. به این ترتیب نه تنها دانش خود را در مورد موضوعاتی که برای اموزش اماده میکنید عمیق تر میکنید بلکه میتوانید به بقیه افراد هم کمک کنید که مهارت و دانش خود را توسعه دهند.

۴-دید خود را وسعت دهید:

فعالیتهایی را برای توسعه شخصی خود دنبال کنید که فراتر از شغل فعلی شما باشد. انجام این فعالیتها حتی اگر به شغلتان ارتباطی نداشته باشد میتواند به رشد شخصی شما کمک کند. شما بعدها به این نتیجه میرسید که این یادگیریها توانسته بر عملکرد شغلی شما تاثیر مثبتی بگذارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =