شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

تاثیرات منفی دو اسمی بودن

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۱۸, ۱۳۹۸ 303 views

تاثیرات منفی دو اسمی بودن

روانشناسان در کل جهان به این نتیجه رسیده اند که تغییر نام افراد امکان دارد در سبک شخصیتی و رفتاری آنها تغییرات فاحشی به وجود بیاورد حتی احتمال دارد این تغییر نام نشات گرفته از مشکلات ذهنی و شخصیتی فرد و یا تمایل نداشتن به دوران کودکی اش باشد. بنابراین والدین بایستی در اولین گام انتخاب نام فرزندان است دقت ویژه ای به خرج دهند تا منجر نشوند که افراد نام خود را تغییر دهند چرا که تغییر نام شکاف بزرگی با این وضعیت فعلی و کودکی افراد ایجاد می کند.

معمولاً کسانی که دارای دو اسم هستند و دوگانگی در نامشان مشاهده می شود مشکلات زیادی را از نظر احساسی و رفتاری تجربه می کنند به خاطر اینکه این افراد مدام در محیط های دانشگاهی ، اداری ، مدرسه و … با نام شناسنامه ای خطاب می شوند و در بین دوستان و اطرافیان و خانواده با نام دوم مورد خطاب قرار می گیرند که این جدا بودن اسامی در اماکن مختلف باعث جدا شدن احساس های رفتاری حاکم بر این محیط های مختلف خواهد شد.

بنابر این روانشناسان پیشنهاد می کنند که والدین با اکتفا به عرف ، فرهنگ و افکار حاکم بر جامعه اسم مناسبی برای فرزندان خود از همان آغاز تولد تعیین کنند تا او در آینده به اجبار اقدام به تغییر نام نکند. بارها ملاحظه شده است که پدر و مادر ها به هر دلیلی نامی در شناسنامه فرزندشان ثبت می کنند ولی او را با اسم دیگری خطاب می کند در حالی که این کار آنها در آینده تاثیر به سزایی در زندگی فرزندشان خواهد گذاشت.

برچسب ها : ، ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =