شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

باتبلیغات شفاف فروش خودرا افزایش دهید

نوشته شده توسط در تاریخ تیر ۱۱, ۱۳۹۷ 1,002 views

باتبلیغات شفاف فروش خودرا افزایش دهید

آدمی روزانه در معرض ۵ هزار تا ۲۲ هزار پیام بازاریابی قرارمی گیرد. از این رو شما تنها ۳ ثانیه فرصت دارید تا پیام بازاریابی خود را بدهید. اگر پیام بازاریابی شما موثر نباشد در۳ ثانیه مرده اید.

* تحقیقات نشان داده است که تبلیغات باید شاهکار، شفاف و نوآور باشند، زیرا مشتری زمانی ندارد که بخواهد بداند که شما چه نوآوری دارید، تنها با تبلیغات شفاف است که می توانید فروش را افزایش دهید.

* برند هایی که تبلیغات خود را در زمان رکود تداوم بخشیدند، بیشتر توانستند برند خود را نفوذ دهند؛ زیرا در نبود سایر تبلیغات، بیش از گذشته تبلیغ می کنند. برای نمونه ژیلت در زمان رکود، با تداوم تبلیغات ، توانست بیشترین ضربه را بر رقبای خود وارد کند و سهم بازار بیشتری را در آینده نصیب خود سازد.

* * سونی اریکسون به خریداران خود اعلام می کند کلیپی برای ما بفرستید تا قرعه کشی کنیم. کلیپ هایی که خریداران فرستادندمجموعه وسیعی شد. آنها را در سایت قرار دادند و به این ترتیب بخش وسیعی از مردم را درگیر کالا و محصول خود کردند و در نهایت از بین تمامی فیلمهای ضبط شده یک نفر برنده قرعه کشی شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =