شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

اولین قرار ملاقات تان

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۲۳, ۱۳۹۸ 370 views

اولین قرار ملاقات تان

بله در نهایت موعد اولین قرار ملاقات تان فرا رسیده‌است! شما به مدت طولانی منتظر آمدن این روز بودید. تاریخ مشخص شده‌ و چیزی به آن نمانده‌است. شما می‌دانید که قرار است به کجا بروید و حتی لباس‌های‌تان را هم انتخاب کرده‌اید. به نظر می‌رسد همه چیز به سرعت پیش می‌رود. سپس ذهن شما کم‌کم به این فکر می‌افتد که در روز اولین قرار راجع به چیزی باید با طرف مقابل‌تان صحبت کنید! اوه خدای من!
اولین قرار به نوعی اهمیت بسیار زیادی دارد. در حالی که ایده‌ی خوبی است اگر همه چیز به طورطبیعی پیش برود، اما گاهی اوقات سخت است که به آن نقطه برسیم. قطعا شما نمی‌خواهید بیش از حد به این موضوع فکر کنید، چرا که در این صورت فلج تحلیلی برای‌تان رخ خواهد داد.

به این ترتیب، ایده‌ی خوبی است که دست کم یک برنامه‌ی کلی برای حرف‌هایی که دوست دارید در اولین قرارتان بر زبان بیاورید، داشته باشید.در این مقاله ما نگاهی خواهیم داشت به شیوه‌ای مناسب جهت آماده شدن برای روز اولین قرار و همچنین ۱۹ موضوع جالب برای بحث و گفتگو در اولین قرار در اختیارتان خواهیم گذاشت. به این ترتیب، زمانی که روز موعود فرا می‌رسد کاملا آماده خواهید بود.وقتی احساس می‌کنید که آمادگی دارید، اعتماد به نفس بیش‌تری هم خواهید داشت و همه چیز به نرمی پیش خواهد رفت. بیایید شروع کنیم!

رویکرد درست

داشتن یک رویکرد مناسب در اولین قرار ملاقات ضروری است. البته که شما می‌خواهید همه چیز به خوبی پیش برود، اما در عین حال چیزهای زیادی هم وجود دارند که باید در مورد طرف مقابل‌تان بدانید و کشف کنید.در عین حال که قرار ملاقات به شما نزدیک می‌شود، چند نکته را در ذهن داشته باشید:

اول از همه، بیش از حد به این موضوع فکر نکنید.

مطمئنا گمانه‌زنی بیش از حد درباره هر چیزی آزاردهنده است و سبب بروز فلج تحلیلی می‌شود. هنگامی‌ که در مورد چیزی بیش از حد فکر می‌کنید، احتمالا همه‌ی جزئیات کوچک را تحت بررسی قرار می‌دهید و در نتیجه در مورد چیزهایی که واقعا وجود خارجی ندارند، احساس نگرانی خواهید کرد.هنگامی‌که مطابق با چنین روندی پیش بروید، رفتارتان چندان طبیعی نخواهید بود و شاید عصبی و درهم برهم به نظر برسید. به یاد داشته باشید که داخل سرتان جای مناسبی نیست برای این‌که مدام در آن بمانید!

دوم، به یاد داشته باشید که قرار است لذت ببرید.

هنگامی ‌که به روز موعود نزدیک می‌شوید نگاه‌تان بیش‌تر این باشد که قرار است سرگرم شوید و لذت ببرید. به این ترتیب برخی فشارها از بین خواهند رفت. به خودتان بگویید که این یک ماجراجویی است و شما از آن لذت خواهید برد.اگر بیش از حد نگران این باشید که ممکن است همه چیز کامل نباشد، راحت بودن و لذت بردن را هم به طور کامل فراموش خواهید کرد.اگر طرف مقابل‌تان را بعد از اولین قرار دوست نداشتید، پس فهمیده‌اید که چه چیزی را دوست ندارید. و این به اندازه‌ی چیزهایی که می‌دانید در او دوست دارید مهم است.

در نهایت آماده بودن به شما کمک خواهد کرد که از روز موعود بیش‌تر لذت ببرید.

من نمی‌گویم که باید مطالعه کنید انگار که قرار است امتحان بدهید. منظور من این است که اگر حداقل کمی اعتماد به نفس در روز ملاقات‌تان داشته باشید، احتمالا زمان بهتری را در کنار هم سپری خواهید کرد.هنگامی ‌که ما اعتماد به نفس داریم، آرامش بیش‌تری هم در خودمان احساس می‌کنیم. هنگامی‌ که آرام هستیم، بیش‌تر هم لذت خواهیم برد. و همین سبب می‌شود که موضوعات بامزه‌ای برای اولین قرارمان داشته باشیم.

برچسب ها : ،

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نه =