شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

افزایش فروش بانشستن بر شانه غول ها

نوشته شده توسط در تاریخ تیر ۶, ۱۳۹۴ 1,731 views

افزایش فروش بانشستن بر شانه غول ها

با یک مشتری چندین بار مذاکره کرده اید،می دانید به محصول شما نیاز دارد،نسبت به رقبا ،قیمت مناسبی پیشنهاد کرده اید،کیفیت محصولتان عالی است و همه چیز هایی که باید بداند به او گفته اید اما او از شما خرید نمی کند.چرا؟

به دلیل ترس!

یکی از عوامل خرید نکردن مشتریان ترس است،چون در خرید های قبلی به او کلک زده اند و یا خرید های بسیاری بوده که از انجام آن پشیمان شده است.جالب است بدانید در دوران رکود اقتصادی این ترس و تعویق خرید در مشتریان بیشتر می شود.حال چه کاری باید انجام دهیم؟

بر شانه غول ها بنشینید.

غول ها افراد،شرکت ها و پروژه های شاخصی هستند که مورد تایید دیگران می باشند و مردم در رفتار خرید خود از آن ها تبعیت می کنند.

شما باید این غول ها را شناسایی کنید،به آن ها خدمات دهید و آن ها را در رزومه خود بیاورید و سپس هنگام مذاکرات خود با مشتریان جدید برای افزایش فروش،بر شانه این غول ها سوار شوید و به پیش بروید!

به مثال های زیر توجه کنید:

-کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)هر سال در تبلیغات خود نفرات برتر کنکور را نشان می دهد که از خدمات کانون استفاده می کنند.

-در یک مجله ساختمانی آگهی شرکت تولید کننده شیشه ای را دیدم که عکس برج میلاد را زده بود و نوشته بود شیشه های برج میلاد را ما تامین کردیم.

(حال چه کسی در اعتبار این شرکت تردید به خود راه می دهد؟)

-بسیاری از نویسندگان کتاب از اشخاص صاحب نام در آن حوزه می خواهند برای آن ها در رابطه با کتاب تاییدیه بنویسند.

حتی در کسب و کار کوچک خود نیز می توانید از این استراتژی استفاده کنید.

به عنوان مثال اگر آرایشگاه دارید ،بازیگران و ورزشکاران را شناسایی کنید و به آن ها خدمات بدهید.با آن ها عکس یادگاری بگیرید و در صورت امکان از آن ها بخواهید برای شما نوشته ایی بنویسند  که از خدمات شما رضایت دارند و مورد تایید ایشان می باشید.

با غول ها ارتباط برقرار کنید ،به آن ها خدمات فوق العاده بدهید و از آن ها تاییدیه بگیرید و با این کار افزایش فروش را تجربه کنید.

برچسب ها : ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =