افزایش فروش بانشستن بر شانه غول ها

افزایش فروش بانشستن بر شانه غول ها

با يک مشتري چندين بار مذاکره کرده ايد،مي دانيد به محصول شما نياز دارد،نسبت به رقبا ،قيمت مناسبي پيشنهاد کرده ايد،کيفيت محصولتان عالي است و همه چيز هايي که بايد بداند به او گفته ايد اما او از شما خريد نمي کند.چرا؟

به دليل ترس!

يکي از عوامل خريد نکردن مشتريان ترس است،چون در خريد هاي قبلي به او کلک زده اند و يا خريد هاي بسياري بوده که از انجام آن پشيمان شده است.جالب است بدانيد در دوران رکود اقتصادي اين ترس و تعويق خريد در مشتريان بيشتر مي شود.حال چه کاري بايد انجام دهيم؟

بر شانه غول ها بنشينيد.

غول ها افراد،شرکت ها و پروژه هاي شاخصي هستند که مورد تاييد ديگران مي باشند و مردم در رفتار خريد خود از آن ها تبعيت مي کنند.

شما بايد اين غول ها را شناسايي کنيد،به آن ها خدمات دهيد و آن ها را در رزومه خود بياوريد و سپس هنگام مذاکرات خود با مشتريان جديد براي افزايش فروش،بر شانه اين غول ها سوار شويد و به پيش برويد!

به مثال هاي زير توجه کنيد:

-کانون فرهنگي آموزش (قلم چي)هر سال در تبليغات خود نفرات برتر کنکور را نشان مي دهد که از خدمات کانون استفاده مي کنند.

-در يک مجله ساختماني آگهي شرکت توليد کننده شيشه اي را ديدم که عکس برج ميلاد را زده بود و نوشته بود شيشه هاي برج ميلاد را ما تامين کرديم.

(حال چه کسي در اعتبار اين شرکت ترديد به خود راه مي دهد؟)

-بسياري از نويسندگان کتاب از اشخاص صاحب نام در آن حوزه مي خواهند براي آن ها در رابطه با کتاب تاييديه بنويسند.

حتي در کسب و کار کوچک خود نيز مي توانيد از اين استراتژي استفاده کنيد.

به عنوان مثال اگر آرايشگاه داريد ،بازيگران و ورزشکاران را شناسايي کنيد و به آن ها خدمات بدهيد.با آن ها عکس يادگاري بگيريد و در صورت امکان از آن ها بخواهيد براي شما نوشته ايي بنويسند  که از خدمات شما رضايت دارند و مورد تاييد ايشان مي باشيد.

با غول ها ارتباط برقرار کنيد ،به آن ها خدمات فوق العاده بدهيد و از آن ها تاييديه بگيريد و با اين کار افزايش فروش را تجربه کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...