اسرار نگفتنی زندگی مجردی

اسرار نگفتنی زندگی مجردی

باید و نباید های گفتن اسرار زندگی مجردی به همسر یکی از مسائل مهم زندگی زناشویی است که باید در ابتدای امر ازدواج به آن توجه بیشتری کرد که به شرح ان می پردازیم. اسرار زندگی رامی توان به چهار دسته 🙁 بکلی سری، سری، خیلی محرمانه و محرمانه ) طبقه بندی نمود . بهتر است در زندگی برای مسائل خود طبقه بندی داشته باشید و در جلسات اول خواستگاری برخی از این اسرار را که ندانستن آن لطمه ای به ازدواج وارد نمی کند را نگویید.

در این بخش از نمناک به این موضوع می پردازیم که فرد تا چه حد می تواند اسرار زندگی خود را به فرد مقابل بیان نماید؟ آیا اگر خطا و اشتباهی یا مسئله ای در زندگی اش رخ داده است، اجازه دارد آن را با نامزدش مطرح کند یا نه؟ مبادا بیان این اسرار دست مایه ای برای سرکوب وی توسط همسرش در زندگی زناشویی آینده گردد؟ به مطالعه این بخش از نمناک بپردازید تا پاسخ این سوالات را بیابید.

باید و نبایدهای خواستگاری و اسرار زندگی مجردی

  • اشتباهات و لغزش های دوران مجردی

هرگز درباره اشتباهات و لغزش های دوران مجردی تان که کسی از آن با خبر نیست و شما به شدت از آن پشیمانید در جلسه خواستگاری چیزی نگویید . اما اگر احتمال می دهید که بعد از ازدواج همسرتان از آن با خبر شود و موجب ناراحتی او گردد این موضوع را به اودر جلسه دوم خواستگاری بگویید.

اما اگر گناهی که مرتکب شده اید را همسرتان یقیناً بعد از ازدواج متوجه نخواهد شد، سخنی از آن به میان نیاورید زیرا گناهان وخطاها امری ما بین ما و خدای ماست و هیچ کس اجازه ندارد آبروی خود را جلوی دیگران ببرد و همچنین هرگز از فرد مقابل نخواهید که به اینگونه مسائل اشاره کند.

  • ازدواج غیر موفق

اگر یک ازدواج غیر موفق داشته اید که در محل و فامیل همه از آن با خبرند ولی خواستگار شما از آن بی اطلاع است بهتر است این نکته را قبل از آمدن به خواستگاری و هنگام قرار گذاشتن برای خواستگاری به آنها بگویید تا اگر با این موضوع مشکل داشتند به زحمت نیافتند و به خواستگاری نیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...