شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

استانداردهای اخلاقی در بازاریابی شبکه ای

نوشته شده توسط در تاریخ آبان ۲۳, ۱۳۹۷ 1,062 views

استانداردهای اخلاقی در بازاریابی شبکه ای

اخلاق در کسب و کار از اصول اساسی پیشرفت و دست یابی به اهداف در هر حرفه و شغلی است. با نگاهی به کسب و کارهای مختلف پی خواهیم برد که هر کدام از آن ها دارای اصول اخلاقی برای کار خودشان هستند و خود را ملزم به رعایت آن می دانند. حرفه بازاریابی شبکه ای هم به عنوان کسب و کاری در حال توسعه، از این امر مستثنی نیست. انجمن فروش مستقیم (DSA) به عنوان نهاد تصمیم گیر در زمینه بازاریابی شبکه ای، به منظور هدایت مشارکت کنندگان و طرفداران روش توزیع فروش مستقیم به سمت اخلاقیات، استانداردهایی را تعریف کرده است و با ارسال آن به تمامی شرکت های عضو، آنان را ملزم به متعهد بودن و حمایت از این استانداردها کرده است. این استانداردها، ارزش های اخلاقی بالایی را منتقل می کند و حتی پا را فراتر از الزامات قانونی نیز گذاشته است. تدوین این استانداردها در جهت تأمین امنیت فروشندگان مستقیم، مصرف کنندگان و عامه مردم است.
وظایف هر کدام از افراد مشارکت کننده در حرفه فروش مستقیم بنا بر بیانیه انجمن فروش مستقیم:
الف)انجمن فروش مستقیم: رسالت اصلی آن حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و خطی مشی هایی را برای برقراری امنیت و حفاظت مصرف کنندگان و فروشندگان مستقیم از فعالیت های نا بهنجار وضع کرده است.
ب) فروشندگان: وظیفه اصلیشان تأمین رضایت مصرف کنندگان و آموزش صحیح مشتریان احتمالی در جهت عملکرد بهتر آنان است. انجمن به فروشندگان توجه به تفاوت های آموزشی در شرکت های فروش مستقیم قانونی و طرح های هرمی را گوشزد کرده است.
ج) شرکت های عضو انجمن فروش مستقیم: این شرکت ها باید متعهد و وفادار به کدهای اخلاقی تعیین شده توسط انجمن باشند. انجمن، شرکت ها را ملزم به فعالیت های شفاف و در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان به عنوان هسته اصلی فعالیت بازاریابی می کند.

برچسب ها : ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =