شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه
درباره من

درباره من

درباره من سلام دوست من در مورد درس خواندن و نمره گرفتن ،میان افراد جامعه من عقیده ای متداول دارم:« دانشجویان یا دانش آموزان زرنگی که نمره A می گیرند، آینده کاری تضمینی دارند و درآمدی آن چنانی منتظرشان است». ولی متاسفانه واقعیت چیز دیگری است. برای پیدا کردن کار، داشتن مدرک ضروری است ولی کسی به نمرات شما توجه نمی کند. وقتی فارغ التحصیل می شوید، مهم ترین عامل برای موفقیت و کسب شغل مناسب، دانش و توانایی انجام کارها در یک سیستم است.دانشجویانی که نمره C می گیرند، برای کلاس هایی که برایشان فایده ندارد، وقت خود را…[ادامه]

درباره من
خواندم !

ازدواج با همسر درون گرا یا برون گرا

نوشته شده توسط در تاریخ مهر ۲۴, ۱۳۹۸ 308 views

ازدواج با همسر درون گرا یا برون گرا

درون‌گراها افرادی هستند که وقتی در مقابل جهان بیرون قرار می‌گیرند، منفعل می‌شوند. برونگراها در دنیای بیرون سیر می‌کنند. آنها دوست دارند که سرخوش، اجتماعی، رقابت جو، سریع و واقع گرا باشند. برای ازدواج تنها عاشق شدن و دوست داشتن کافی نیست…درون‌گراها افرادی هستند که وقتی در مقابل جهان بیرون قرار می‌گیرند، منفعل می‌شوند.آنها معمولاً آدم‌های توداری هستند که خودشان را بروز نمی‌دهند، از احساسات و هیجان‌هایشان فقط برای دوستان معدود و خیلی صمیمی حرف می‌زنند. برای همین اگر یک فرد درون‌گرا را ببینند، بااینکه حس می‌کنید، دارید آدم مؤدبی را تماشا می‌کنید, اما در صورتی که او را نشناسید، فکر می‌کنید با آدم بی‌اعتنایی مواجه شده‌اید. این افراد تمایل به‌تنهایی، اشتغال به امور ذهنی و کتاب خواندن دارند، آنها افرادی مستقل هم هستند.

برونگراها در دنیای بیرون سیر می‌کنند. آنها دوست دارند که سرخوش، اجتماعی، رقابت جو، سریع و واقع گرا باشند. برای آنها هر چیزی که شفاف‌تر و مشخص‌تر باشد، بهتر است, ابهام را تحمل نمی‌کنند. این افراد از طبیعت گردی، مهمانی رفتن و با بودن با دوستان خسته نمی‌شوند.

حالا دانستن این ویژگی‌ها به چه دردی می‌خورد

دقیقاً زمانی که به دنبال فرد مورد نظر زندگی خود می‌گردید، دانستن این خصوصیت اخلاقی او در انتخاب و زندگی آینده به کمک شما می‌آید. این خصوصیت در زنان و مردان متفاوت است، یک زن برونگرا دوست دارد کنار همسرش بنشیند و با او صحبت کند، به میهمانی و خرید بازار برود, درحالی‌که مردی با این خصوصیت تمایل دارد به دنبال طبیعت گردی و اکتشاف باشد. و مسافرت‌هایی بدون همسر و با دوستانش برود. پس نمی‌توان گفت، یک زن برونگرا در کنار یک مرد برونگرا خوشبخت است، بلکه باید به آنها بیاموزید که تفاوت‌ها را بشناسند و به‌عنوان مشکل به آنها نگاه نکنند تا بتوانند به‌راحتی با آن کنار بیایند و مدیریت کنند.

برای ازدواج تنها عاشق شدن و دوست داشتن کافی نیست…

عابدی مدیسه

تحلیل و ارزیابی الگوهای رفتاری در فروش با توجه به نظریه های علم روانشناسی از علاقه مندی های تدریس و تحقیق اینجانب هست و معتقدم بازار امروز به شدت نیازمند نگاهی نو در بازاریابی ،فروش و تجارت نوین و همچنین بازاریابی شبکه ای هست و باید تمرکز و ارایه درخشانی به علاقه مندان به فروش و تجارت داشت چرا که فرآیند فروش نیازمند ارتقای مهارت ها و تکنیک های کاربردی در این عرصه است و آموزش های حرفه ای و کاربردی می تواند رونق بخش سرزمینم و خالق افراد مشتاق و با مهارت عرصه فروش و تجارت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 1 =