ادکلن پول

ادکلن پول

يکي از مديران بخش فروش مايکروسافت عطري را توليد کرده است که بوي اسکناس نو مي دهد.
، اگر شما به عنوان يک مدير مايکروسافت کار کنيد احتمالا بوي پول رايحه اي است که بيش از هر چيز به آن علاقه داريد!
در اين راستا، “پاتريک مک کارتي” معاون رئيس بخش فروش مايکروسافت به اين فکر افتاد که همه بايد بتوانند بوي پول را استشمام کنند. به همين دليل ناگهان ايده توليد عطر جديدي که بوي پول مي دهد در ذهنش درخشيد!
ايده “مک کارتي” منجر به توليد عطري با عنوان Money (پول) شد. اين عطر در دو مدل His Money براي مردان و Her Money براي زنان عرضه شده است و اجازه مي دهد که رايحه اسکناس دلار تازه چاپ شده در فضا پراکنده شود.
براساس گزارش Cnet، ايده ساخت اين عطر که 35 دلار قيمت دارد پس از خواندن نتايج يک پژوهش دانشمندان ژاپني در ذهن معاون رئيس بخش فروش شرکت مايکروسافت شکل گرفت.

نتايج اين تحقيقات نشان مي داد که اگر رايحه پول در فضاي اداره پخش شود کارمندان با ميل بيشتري کار مي کنند.

مایکروسافت

مایکروسافت (به انگلیسی: Microsoft) شرکت کامپیوتری آمریکایی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در شهر ردموند، ایالت واشینگتن قرار دارد. این شرکت بزرگترین ارائه‌کننده نرم‌افزارهای رایانه‌ای در دنیاست، که به انتشار کتاب، تولید محصولات چندرسانه‌ای و ارائه خدمات پست الکترونیکی نیز می‌پردازد.

مایکروسافت در سال مالی ۲۰۱۰ بیش از ۶۲ میلیارد دلار درآمد فروش، بیش از ۱۸ میلیارد دلار سود خالص و ۸۹٬۰۰۰ کارمند در کشورهای مختلف دنیا داشته‌است.فعالیت اصلی آن در زمینهٔ طراحی، توسعه، ساخت، صدور مجوز، پشتیبانی و ارائهٔ خدمات نرم‌افزاری برای ابزارهای رایانه‌ای می‌باشد.

پرفروش‌ترین محصولات مایکروسافت، سیستم‌عامل «ویندوز» و نرم‌افزار «آفیس» است و شعار اصلی شرکت «یک رایانه روی هر میز و در هر خانه، که نرم‌افزارهای مایکروسافت را اجرا کند» می‌باشد.

این دو محصول با سهمی حدود ۹۰٪ در سال ۲۰۰۳ برای مایکروسافت آفیس و در سال ۲۰۰۶ برای ویندوز جایگاه مهمی در بازار فروش محصولات کامپیوترهای شخصی و کامپیوترهای رومیزی پیدا کردند.

مایکروسافت که در ابتدا کار خود را توسط دو دوست دوران کودکی به نام‌های بیل گیتس و پُل جی. آلن با ساخت و فروش مفسر زبان برنامه‌نویسی بیسیک برای «آلتایر» شروع کرد، در اواسط دههٔ ۱۹۸۰ با طراحی سیستم‌عامل داس بر بازار سیستم‌های عامل رایانه‌های خانگی مسلط شد.

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...