افزایش اعتمادبه نفس فروشنده وویزیتور - شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه افزایش اعتمادبه نفس فروشنده وویزیتور - شبکه گویای مسلم عابدی مدیسه

افزایش اعتمادبه نفس فروشنده وویزیتور

خانه » تبلیغات » افزایش اعتمادبه نفس فروشنده وویزیتور
زمان : ۰۷ تیر ۱۳۹۷ دسته بندی : تبلیغات, مطالب سایت, مهندسی فروش, وبلاگ, کسب و کار
افزایش اعتمادبه نفس فروشنده وویزیتور

اعتماد به نفس فروشنده نقش مهمی در عملکرد وی دارد.بسیاری از فروشندگان از شنیدن پاسخ منفی هراس دارند .این ترس باعث می شود بسیاری از فرصت های بالقوه برای معامله را از دست بدهند و از تماس با مشتریان جدید طفره بروند.اما چگونه اعتماد به نفس فروشنده را بالا برده و این ترس را از بین ببریم؟

شنیدن پاسخ منفی برای شما درآمد دارد.

فرض کنید شما در روز باید ?? تماس تلفنی بگیرید،از این ?? تماس تلفنی به طور متوسط ? تماس به ملاقات حضوری منتهی می شود و شما در نهایت می توانید به یک نفر از آن پنج نفر ،محصول خود را بفروشید.حال فرض کنید شما بابت فروش هر محصول صد هزار تومان پورسانت دریافت می کنید.

در حقیقت شما بابت هر تماس پنج هزار تومان دریافت می کنید.(شما بیست تماس می گیرید تا بتوانید یک محصول بفروشید که از بابت آن صد هزار تومان پورسانت می گیرید.صد هزار تومان تقسیم بر بیست تماس می شود پنج هزار تومان).این خیلی عالی است.هر جواب نه که از مشتری می شنوید برای شما درآمد دارد.از این به بعد دیدگاه خود را در رابطه با جواب نه تغییر بدهید.

شنیدن پاسخ منفی بخشی از فرآیند فروش است.

اعتماد به نفس فروشنده و ویزتور ها با شنیدن پاسخ منفی و نه شنیدن از مشتری کاهش می یابد.فروشندگان باید بدانند شنیدن پاسخ منفی بخشی از فرآیند فروش است.تنها یک راه برای نشنیدن پاسخ منفی در فروشندگی وجود دارد و آن این است که هیچ تماسی نگیرید،با هیچ کسی ملاقاتی نکنید و در نهایت هیچ محصولی نفروشید.جالب است بدانید موفق ترین فروشندگان دنیا حداکثر در هفتاد درصد مذاکراتشان موفق هستند!

هرگز پاسخ منفی شخص مقابل را شخصی تلقی نکنید.

نکته دیگری که باید بدانید این است که هرگز پاسخ منفی شخص مقابل را شخصی تلقی نکنید.پاسخ منفی و (( نه )) گفتن فرد،(( نه )) به شخصیت شما نیست بلکه (( نه )) به معامله ای سات که در حال حاضر شما پیشنهاد می کنید..افراد به دلایل مختلفی ممکن است محصولی را خریداری نکنند، مثلا بودجه کافی ندارند،محصول مشابه را دارند یا اصلا با یکی از دوستان صمیمی خود معامله می کنند و ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8 + 10 =